Konferencia Chopok Nr. 2 / 2021: Spätná väzba - jediná cesta ako zvládnuť zlyhania a nastaviť organizáciu na trvalý rast

 

SPÄTNÁ VÄZBA - Jediná cesta ako zvládnuť zlyhania a nastaviť organizáciu na trvalý rast
14. - 15. október 2021 | Demänovská dolina, Wellness hotel Chopok****

 

 

 

"Hľadanie spätnej väzby si vyžaduje pokoru. No potrebujete múdrosť aby ste jej porozumeli, zanalyzovali ju a vhodne podľa nej začali konať."

Stephen R. Covey

 

Spätná väzba má mnoho podôb. Vlastne je evolučne spojená s vývojom človeka, ktorý reagoval na vonkajšie stimuly - spätné väzby, ktoré v konečnom dôsledku rozhodovali o jeho prežití alebo neprežití. A vďaka schopnosti učiť sa zo spätnej väzby dnes človek nie len prežíva ale aj dominuje medzi všetkými živými tvormi. Svet sa však stal omnoho komplexnejší, no spätná väzba ostáva naďalej kľúčovou schopnosťou pre rozvoj jednotlivcov, firiem, či celej spoločnosti. Poďte sa s nami pozrieť na spätnú väzbu z rôznych uhlov pohľadu. Počas dvojdňovej konferencie Vám prinesieme pohľady na spätnú väzbu z pohľadov psychológie, startupov, koučingu, neurovedy, či matematických modelov. O svoje skúsenosti sa podelia viacerí CEOs firiem ako Matador Industries, O2 Slovakia, či PowerPlay Studio a budeme sa rozprávať aj so slovenským absolventom Harvardu. Príďte sa inšpirovať, ako spätná väzba zabezpečí nielen prežitie vás a vašej organizácie, ale tiež ako zásadne prispieva k trvalému rastu. Tešíme sa na osobné stretnutie s Vami.

 

Cieľová skupina: CEO, HR riaditelia, Línioví manažéri, HR manažéri a špecialisti

Dress Code: Smart Casual

 

Tešíme sa, že sa našej konferencie môžete po dlhšej dobe zúčastniť osobne. Nakoľko je u nás na prvom mieste bezpečnosť všetkých účastníkov konferencie, rozhodli sme sa, že konferencie sa budú môcť zúčastniť len plne zaočkovaní účastníci.