TREND konferencia HR manažment 2018

2. – 3. október 2018 │ Bratislava (DoubleTree by Hilton)

ART OF INNOVATION: WHERE BUSINESS AND INNOVATION MEET HR

 

V dobe ekonomických turbulencií a rýchleho vývoja nových technológií musia spoločnosti neustále prichádzať s novými riešeniami. Pojem inovácie prenikol hlboko do myslenia zamestnancov. Kde sa nachádza bod kedy business a inovácie pretínajú oblasť ľudských zdrojov? Ako sa musia oddelenia prispôsobovať aktuálnym zmenám a akým spôsobom je možné zo zmien profitovať?

 

01 Innovation vs. Reinvention / Inovácia vs. re-inovácia

Inovácie ako také je možné prinášať do oblasti ľudských zdrojov v obmedzenom množstve, respektíve prísť s prevratnou myšlienkou sa zdá byť nadľudská úloha. Ako zostať v kurze meniaceho sa prostredia, veď aj počas života prebiehame zmenami a prispôsobujeme svoje nastavenie prebiehajúcim udalostiam, ktoré náš život ovplyvňujú? Akým spôsobom čo najlepšie využiť re-inovácie v kontexte osobnosti, ľudských zdrojov, či biznisu?

 

02 Innovations in Education / Inovácie vo vzdelávaní

Vzdelanie ako systém je bezpochyby jednou z najdôležitejších spoločenských hodnôt, liaheň budúcich talentov a mal by teda byť riadený efektívne, transparentne a garantovať rovný prístup všetkým jednotlivcom. To čo sa dnes zdá byť na Slovensku utópiou v zahraničí funguje. Ako by sme mohli systém vzdelania inovovať tak, aby sme čo najlepšie využili skúsenosti zo zahraničia?

 

Panelová diskusia: Education TRAP

 

03 CEO Insights

What are innovative Leaders thinking about? / Ako premýšľa inovatívny líder?

What have innovative Leaders in common? / Aká je spoločná črta inovatívnych lídrov?

Inovácia alebo re-inovácia, procesy, ktorými úspešne prešli CEO spíkri. Čo je kľúčom k úspechu? Ako sa čo najlepšie adaptovať na zmenu? Ako presadiť inovatívnu myšlienku a nadchnúť pre spoločný cieľ svojich spolupracovníkov?

 

Krátky zostrih z minuloročnej TREND konferencie si môžete pozrieť TU.

 

 

Na konferenciu Vás osobne pozýva Marnick VANDEBROEK.

 

Organizačný garant
Odborný garant
Generálni partneri
Reklamný partner
Partneri