Trend konferencia Personálny manažment

 

Prežije HR generáciu XYZ? 

 

7. - 8.10.2014, NH Gate One,Bratislava


„Vojna o talenty 2.0 alebo prečo prístupy k motivácii 21. storočia hovoria o potrebe autonómie, zmysluplnosti a využívaní osobného majstrovstva v práci? Ako na generácie XYZ?..."


20. ročník konferencie top manažmentu 7. – 8. 10.2014 v Bratislave 

 

na TREND konferencii s odbornou garanciou ZRRĽZ budú udeľované výročné ceny HR Gold a Leading HR Organisation

 

Kreativita v manažmente ľudských zdrojov a top inšpirácie z biznisu. Chcete zaujať? Pritiahnuť a udržať si tých najlepších? Spájame trhových lídrov, aby nás spoločne uviedli do svojej súčasnej praxe. Aby sa s nami podelili o umenie a osvedčené moderné postupy v „boji“ o talenty. Vedia totiž, že tie nepočkajú, ale napredujú. 
Prichádzajú mladí, draví manažéri generácie Y. O tom, kde sa uplatniť, sa už dnes rozhodujú desaťtisíce zástupcov generácie Z. Sme na to v HR pripravení? Sú spoločnosti dostatočne vyzbrojené 2.0 aparátmi a stratégiou, aby zaujali ich pozornosť a priblížili sa ich svetu? Príďte diskutovať s HR lídrami zastupujúcich rôzne segmenty, rôzne veľkosti spoločností a tiež rôzne organizácie práce na lokálnom, ako aj medzinárodnom základe z celého Slovenska.O tom, na čo sa oplatí staviť pri efektívnom employer brandingu, náborovom a integračnom procese, ktorý presvedčí aj tých najnáročnejších, do akých beneftitov sa v súčasnosti oplatí najviac investovať a najmä prečo, budete mať priestor diskutovať s množstvom HR osobností slovenského biznisu už onedlho v novom, pestrom formáte TREND konferencie Personálny manažment 2014.

Symbolickým dvadsiatym ročníkom konferencie vás bude sprevádzať Braňo Vargic, riaditeľ odboru ľudských zdrojov spoločnosti Tatra banka, a.s., ktorý je tiež novozvoleným prezidentom Združenia pre riadenie a rozvoj ľudských zdrojov (HRcomm).

 

Program

 

Záväznú prihlášku nájdete tu.