Experience Talks - Ako Salesforce buduje prediktívnu obchodnú mašinu & Dátová dilema - ako ovplyvňuje etika prácu s dátami
 

 

Michal Rulík
Strategic Enterprise Account Executive CE
Salesforce Marketing Cloud

 

 

 

Daniel Minárik
Chief Data Officer
Tatra banka

 

Ako Salesforce buduje prediktívnu obchodnú mašinu


 

  Dátová dilema - ako ovplyvňuje etika prácu s dátami

Salesforce je za posledné roky najrýchlejšie rastúca technologická spoločnosť. So svojim unikátnym produktom a prístupom dosiahnla v roku 2020 tržby 17,1 miliardy dolárov. Pozrime sa spoločne „pod kapotu“, ako Salesforce spravuje štruktúruje a umožňuje vlastnej predajnej organizácii dosiahnuť svoje agresívne predajné ciele. Akým spôsobom sa zameriava na optimalizáciu potenciálu, akceleráciu pipeline, produktivitu obchodného zástupcu a hlavne - celkovú zákaznícku skúsenosť pri predaji.

 

 

Technológie súvisiace so zberom, spracovaním a vyhodnocovaním veľkého množstva dát, ako napríklad umelá inteligencia, sa stávajú čoraz dostupnejšie a jednoduchšie na používanie. Negatívne príklady veľkých nadnárodných spoločností nám v posledných rokoch ukázali aj ich tienistú stránku a čoraz častejšie sa stretávame s pojmami ako dátová etika alebo zodpovedné inovácie. Aké budú kľúčové trendy v oblasti pokročilej analytiky? Máme sa obávať zvýšených regulácii?

 

Michal sa pridal k Salesforce v roku 2016 a sedí v centrále pre EMEA región v írskom Dubline. Aktuálne pôsobí na regionálnej obchodnej pozícii pre enterprise zákazníkov. Michal je obchodník primárne sa skúsenosťami z technologických firiem zameraných na cloudové služby, ktorým sa venuje od roku 2010. Pred Salesforce mal možnosť zbierať skúsenosti taktiež v spoločnostiach SAP, Oracle v rámci českého zastúpenia alebo tiež v Microsofte vo Veľkej Británii.   Daniel pôsobí od roku 2018 v Tatra banke na pozícii Chief Data Officer, kde vytvoril a vedie oddelenie Advanced Analytics and Data Governance. V rámci organizácie je zodpovedný za tvorbu dátovej stratégie s veľkým dôrazom na reguláciu, pokročilú analytiku a zodpovedné využívanie technológií umelej inteligencie.
     

 

Program podujatia: TU
Miesto konania: Osobne v HubHube / online
Organizátor: spoločnosť Anodius (spoločnosť je členom HRcomm)
Registrácia: TU
Účastnícky poplatok: Osobne v HubHube - 39 Eur bez DPH
Online streaming cez aplikáciu ZOOM - 15 Eur bez DPH
Viac informácií:

https://www.experiencetalks.eu/

Andrej Winter
Employee Experience Consultant
+421 903 751 791
Andrej.Winter@anodius.com
www.anodius.com