Experience Talks - Zákaznícke povedomie

 

 

 

 

   

 

 


Matej Šucha
Behaviorálna ekonómia


Matej je zakladateľom MINDWORX, konzultačnej spoločnosti, ktorá pomáha klientom porozumieť psychológii a behaviorálnej ekonómii v oblastiach ako marketing, predaj, HR a zmena správania. Keď práve nepracuje na zadaní od klienta, vymýšľa projekty, ktorých cieľom je pretvoriť svet globálnej behaviorálnej ekonómie.

 

 

Oliver Šimko
Gamification
 

Oliver založil a vedie luducrafts, štúdio ktoré využíva gamification na zlepšenie UX produktov, komunikácie či employee experience. Ich riešenia postavené na princípoch herného dizajnu a metodiky design thinking pomohli zlepšiť onboarding zamestnancov, produktový dizajn, alebo náborové kampane a marketing. Okrem toho sa angažuje aj v tvorbe spoločensky zodpovedných hier.

 

 

Zákaznícke podvedomie a zákaznícka skúsenosť

Podvedomie ovplyvňuje nielen správanie, ale aj vnímanie zákazníkov. Čo to znamená pre CX? Prečo si musíte dať pozor na to, čo vám zákazníci hovoria a o čo vás žiadajú? Predstavíme si niekoľko behaviorálnych princípov, ktoré sú základnými stavebnými kameňmi dobrej zákazníckej skúsenosti. Pozrieme takisto na to, prečo zlepšovanie CX nemôže byť odtrhnuté od zlepšovania EX.

 

Ako herný dizajn zlepšuje customer a employee experience

Ako je možné, že nás hry dokážu vtiahnuť a udržať motivovaných, napriek tomu, že väčšinu času v nich skôr riešime problémy, namáhame sa, veľa krát prehrávame, no stále to považujeme za zábavu a dobre strávený čas? Za týmto paradoxom sa schovávajú pevné dizajnové princípy, ktoré rozumejú našej vnútornej motivácií a vďaka ktorým sa pri hrách cítime dobre. Počas prednášky si prejdeme úspešné príklady z praxe, čo za nimi stálo a aj to, ako sa na svoje vlastné výzvy môžete dívať optikou herného dizajnéra a kde vám to môže pomôcť.

 

Program podujatia:

TU

Miesto konania:

Hub Hub, Bratislava

Organizátor:

spoločnosť Anodius (spoločnosť je členom HRcomm)

Registrácia:

TU

Účastnícky poplatok:

Na podujatie sa môžete prihlásiť výberom jednej z navrhovaných možností:

Online streaming  cez aplikáciu ZOOM 15 Eur bez DPH

Osobne v HubHube 29 Eur bez DPH

Viac informácií:

https://www.experiencetalks.sk/

 

Andrej Winter

Employee Experience Consultant
+421 903 751 791
Andrej.Winter@anodius.com

www.anodius.com