GetINspired Kafetéria - Koniec nudy v UTOROK večer!

22.1. - 5.3.2019 │ Bratislava, Zámocká 22, 18:00 - 21:00

 

Obsah workshopov:​

AKO ZVLÁDNUŤ SVOJE EMÓCIE? - 18.1.2019│ Zuzana Oravcová
Počas života sme sa naučili ako sa emóciám vyhnúť, ako ich necítiť, či potlačiť. Odčerpáva nám to energiu a často vedie ku psychosomatickým ochoreniam. Workshop ponúka lepšie zorientovanie sa vo vlastných emóciách, inými slovami, ako prakticky zvládať svoje JA.

 

KRAJINA ŽENA - 29.1.2019│ Petra Christophoryová
Krajina Žena je premenlivá a plná prekvapení. Vkročíme spolu na územie žien a naučíme sa v ňom lepšie orientovať. Dám vám totiž mapu na výpravu v ústrety ženám a sami uvidíte, aké užitočné to bude pre vaše osobné i pracovné vzťahy. Workshop je určený mužom i ženám samotným.
 

POHYB NÁŠ KAŽDODENNÝ!? - 5.2.2019│ Michaela Bednáriková
Zase ste si povedali: „Od Nového roku začnem cvičiť!“, a stále nič? Viete, že už je február? Všetci vieme, že pohyb je jedným z najlepších lekárov. Tak prečo sa mu vyhýbame? Na workshope sa pozrieme na naše osobné bariéry, ktoré nám bránia, aby bol pohyb našou pravidelnou aktivitou.

 

AKO CVIČIŤ V KANCELÁRII - 12.2.2019│ Katarína Štrbáková
Piatok 15:00 a vy už naozaj neviete ako sa na stoličke v kancelárii vykrútiť, aby ste tam ešte tú poslednú hodinku obsedeli. Bolí Vás krk, ramená, kríže. Na workshope si spoločne zacvičíme a prakticky si ukážeme rôzne cviky, ktoré dokážete spraviť ľahko a rýchlo priamo v office.

 

DESIGN YOUR LIFE - 19.2.2019│ Alexandra Kuročková
Kto som a kam smerujem? Aká je moja práca snov? Prečo nie som spokojný, aj keď som dosiahol všetko, čo som chcel? Tieto a podobné otázky si kladú mnohí ľudia bez ohľadu na vek a skúsenosti. Workshop nás naučí, ako si ujasniť, čo v živote naozaj chceme a ako to dosiahnuť.

 

NASTAVENIE MYSLE - 5.3.2019│ Patrik Pauko
Na workshope budeme objavovať, ako naša myseľ ovplyvňuje náš život, čo nás blokuje a bráni nám na ceste za našimi snami a čo nám pomáha a posilňuje dosahovať úspech. Aký vplyv má fixné verzus rastové nastavenie mysle na fungovanie v práci, vo vzťahoch, či koníčkoch?

 

Miesto konania:                  Zámocká 22, 811 01, Bratislava 1

Organizátor:                        People Elements, spol. s r. o. (viac info o spoločnosti TU, spoločnosť je členom HRcomm)

Účastnícky poplatok:         Základná cena 30,- Eur vrátane DPH Členovia HRcomm zľava 10%

 

Prihlasovanie a viac informácii nájdete TU

 

People Elements, spol. s r. o.
Zámocká 22, 811 01  Bratislava 1

https://getinspired.sk/