TREND Marketing Summit 2018

14. jún 2018 │ Bratislava (Kino CINEMAX BORY Mall)

 

Tradičnú marketingovú konferenciu, ktorú zastrešuje týždenník TREND, určenú pre marketérov, ľudí z reklamných, mediálnych a PR agentúr či kreatívneho a online prostredia, predstavujeme v roku 2018 v novom koncepte, ktorý umožní širší priestor pre ťažiskové témy v hlavnej sále a ešte viac do hĺbky dovolí ísť vo zvyšnej časti programu, postavenej z odborných seminárov vedených v užšom kruhu workshopovým spôsobom.

 

Program:

V Main Hall sa v rámci celodenného programu z úst Davida Zappeho, marketingového riaditeľa Heinekenu, dozviete, ako marketing poňal na slovenskom trhu tento výrobca piva a čo sa dá naučiť z jeho úspešných kampaní. Privítame tiež zástupcov Poštovej banky, ktorí odprezentujú, koľko úsilia bolo za rozsiahlym rebrandingom a repozicioningom tradičnej značky a aké výsledky prináša nový komunikačný koncept.

Zahraničným hosťom konferencie bude kreatívny riaditeľ Oliver.Agency David Shanks, ktorý priletí z Londýna a hovoriť bude o tom, čo znamená byť kreatívny v dnešnom marketingu a či vlastne vieme, čo si pod kreativitou v súčasnosti predstaviť.

V troch menších sálach sa bude počas celého dňa konať niekoľko seminárov a tréningov. V rámci nich sa účastníci dozvedia, ako využívať všetky nástroje YouTube, aké sú praktické aspekty správy a využitia dát v marketingu či ako robiť efektívny influencer marketing. Viac info nájdete TU.

 

Čas:

9:00 – 16:45

Miesto konania:

CINEMAX BORY

Nákupné centrum BORY MALL

Lamač 6780

841 03  Bratislava

Registrácia účastníkov:

https://konferencie.etrend.sk/trend_konferencie/trend-marketing-summit-2018/registracia-trend-marketing-summit-2018.html

Pre viac info:

Daniel Pšenák

tel.: 02/3213 1222

e-mail: daniel.psenak@newsandmedia.sk

Účastnícky poplatok:

Základný poplatok 259,- Eur bez DPH.

Predplatiteľ týždenníka TREND 233,- Eur bez DPH.

 

Členovia HRcomm majú zľavu 20%.