Dalibor Slávik & Chopok

Medzi našich stálych účastníkov chopkových konferencií patrí aj Dalibor Slávik zo spoločnosti Slávik & Stell, bez ktorého si už konferenciu ani nevieme predstaviť smiley

 

1. Dalibor, čo Ty a Chopok (okrem lyžovania)?
"Na Chopku som vyrástol, keďže patrím do širšej rodiny hotelierov, ktorí posledných 30 rokov strávili na južnej a severnej strane Chopku svoj život. Neustále sa tam vraciam a vždy mu dávam prednosť napríklad aj pred Alpami, v tomto som asi patriot. Alebo sa len snažím opätovne zažiť bezstarostné časy? Čo je však dôležité, či na lyžiach, alebo len ako turista, dáva mi to nekonečný priestor upratať si myšlienky, oddýchnuť si a načerpať energiu. Mnoho skvelých nápadov pochádza práve odtiaľ. Svojho času som chcel byť horský potok v Nízkych Tatrách smiley. Preto sa tam rád vraciam aj na konferencie, kde nechám plynúť veci svojim tempom. A ony plynú často krát smerom ku mne. Konferencie na Chopku majú čarovný podtón „nowhere to run, stay and enjoy“."

 

2. Čo Ty a HRcomm?
"Už dlhšie som mal pocit, že potrebujem k niekomu „patriť“. HRcomm bola pre mňa prirodzená voľba. Musím povedať, že vďaka HRcomm-u sa mnoho krát z ľudí, ktorí sú pre mňa vzorom, stávajú priatelia."

 

3. Koho chceš tento krát na Chopku stretnúť?
"Chcel by som tam stretnúť Ingemara Stenmarka, ako svojho času na MS v lyžovaní smiley. Chcem sa tam stretnúť s tými, ktorí sa chcú stretnúť so mnou, verím, že takí sú. Určite niekoho, kto v Bratislave nemá toľko času kvôli povinnostiam a je napríklad otvorený novým nápadom. CEO z O2 by bolo fajn."

 

Chcete sa aj Vy stretnúť s Daliborom prípadne ďalšími kolegami na konferencii "VZDELANIE JE MŔTVE, NECH ŽIJE VZDELÁVANIE"? Viac informácií o konferencii nájdete TU.

 

Dalibor Slávik,

SLÁVIK & STELL, s.r.o. 

 

Prečo má podľa Lukáša Bakoša z Maxman Consultants Chopok vynikajúcu karmu? Dočítate sa v miniblogu tu.

Čo okrem spájania ľudí oceňuje Andrej Winter z JobAngels.co na chopkových konferenciách? Dočítate sa v miniblogu tu.

Prečo patria podľa Juraja Gabrhela z e-learnmedia chopkové konferencie medzi ultra adrenalínové aktivity? Dočítate sa tu.