Konferencia Praktické skúsenosti v riadení ľudských zdrojov

 

15. ročník fóra HR manažérov a špecialistov
23. - 24. apríl 2015 - Demänovská dolina, Wellness Hotel Chopok

 

Odmeňovanie, motivácia a riadenie výkonu - „Koľko a čo za to“? Alebo „čo a za koľko“?
Iba dve jednoduché otázky a množstvo možných odpovedí.

 

Motivovať aj základnou mzdou, alebo len variabilnou zložkou? Koho motivovať a čím? Ako sa uistiť, že výkon zamestnancov bude prepojený s hodnotami a cieľmi spoločnosti? Prečo je každá firma podobná vlaku? Dá sa predísť tomu, že niektorý zamestnanec vysoký tlak na výsledky neunesie? Ako si môžeme upratať v hlave? A ako sa zachovať, keď sa zamestnanec rozhodne vyplatiť si svoju odmenu sám a „trochu inak“ ako by sme očakávali? – to sú otázky, na ktoré Vám ponúka odpoveď účasť na našej konferencii. Ale odpovedí môžete získať oveľa viac – ak prídete a opýtate sa tých správnych ľudí.

 

Viac informácii nájdete tu.

 

Účastnícky poplatok:
členská organizácia HRcomm 195 € / 1 účastník
základný poplatok  315 € / 1 účastník


Pri prihlásení do 25. marca zľava 20 € pre každého účastníka.
Zľava  20 € pre 2. a ďalšieho účastníka z jednej spoločnosti.

 

Účastnícky poplatok zahŕňa organizačné náklady na podujatie, účasť na odbornom programe, lektorské zabezpečenie, pracovný materiál, prenájom priestorov, techniky, občerstvenie - cofee break (23.a 24.4.) 2x obed (23.a 24.4.), 1x večera (23.4.). Je stanovený dohodou. V prípade neúčasti poplatok nevraciame; je možnosť vyslať náhradníka.

Spôsob úhrady: bankovým prevodom po potvrdení prijatia záväznej prihlášky. HRcomm nie je platcom DPH. Daňový doklad pošleme po pripísaní sumy na účet HRcomm č. 2622190573/1100, VS: 415.