Konferencia Praktické skúsenosti v riadení ĽZ: "Motivácia, odmeňovanie a riadenie výkonu 2015"

Ctení členovia HRcomm, priatelia, kolegovia, milí naši podporovatelia,

 

minulý týždeň som od jedného z Vás, našich členov, dostal e-mail, ktorý ma dojal. Pisateľ ďakoval vo svojom mene celému HRcomm-u za to, ako mu naše akcie “dobíjajú baterky”, lebo sú vždy unikátnou kombináciou kvalitného programu, širokej rôznorodosti HR tém a spoločností, zábavnej partie a najmä (citujem) “priestorom na vypočutie a byť vypočutým, lebo nikto Vás nebude počúvať s takým záujmom a pochopením, ako Váš kolega z brandže a možnosť vyrozprávať sa je možno ešte väčšou pridanou hodnotou Vašich akcií, ako si sami uvedomujete”.  

 

Ospravedlňujem sa, že nebudem originálny, lebo som si svoju originalitu v tomto prípade vyčerpal pri tvorbe video pozvánky (nájdete TU), ale dovolím si tento veľavravný výrok použiť ako pozvánku na našu prvú tohtoročnú “veľkú akciu”.

 

Konferencia Praktické skúsenosti v riadení ľudských zdrojov, ktorej hlavnou témou je „Odmeňovanie, motivácia a riadenie výkonu - „Koľko a čo za to“? Alebo „Čo a za koľko“?“, sa uskutoční už budúci týždeň vo štvrtok a piatok v Demänovskej doline.

 

A aby som držal líniu, ako súčasť tejto pozvánky na našu konferenciu, použijem vyjadrenia niektorých spíkrov o svojich témach. Myslím si, že hovoria samé za seba o tom, že sa nám opäť podarilo pripraviť výborný event, na ktorý sa veľmi teším.

 

Ivana KEYZLAROVÁ, Mondi SCP
“Čím viac dobrých skutkov a fotiek podáme, tým viac šťastia rozdáme.” 

 

Martin PERUN, Poštová banka:
„Podelím sa o skúsenosť, ako sa nám darí prepojením merateľných cieľov organizácie, pracovných tímov a jednotlivcov, dosahovať vyššiu výkonnosť a transparentné a adresné odmeňovanie.“

 

Dina GUBRICOVÁ, Reydel Automotive Slovakia:
„Ako nám vďaka citlivo nastaveným cieľom  klesol počet škodových udalostí na oddelení logistiky, údržba začala lepšie rozumieť požiadavkám výroby a výroba zvýšila efektivitu svojich procesov.“

 

Petr ŠAMALÍK, LG Electronics CZ
“Ako najmout zkušeného technika (do korejské firmy) aniž byste mu řekli pracovní podmínky.“

 

Vladimír HOMOĽA, Kariérový koučing s.r.o.:
„Ako sa dá hravou formou a kreatívne riešiť aj vážny problém.“

 

Silvia TRUCHANOVÁ, Západoslovenská energetika:
„Ako je možné zmeniť systém riadenia výkonnosti, ktorého súčasťou bolo aj zvýšenie podielu variabilnej zložky mzdy tak, aby „neuleteli“ mzdové náklady.“

 

A tešiť sa môžete aj na Petra LIESKOVSKÉHO, Inside HCS; Jaroslava DUSPIVU a Radovana OCSOVAYA, Access Assessment; Janu BOGYOOVÚ, Reydel Automotive Slovakia, Danielu PETRÍKOVÚ, Lear Corporation Seating Slovakia; Mareka ŠTRPKU, SSE – Distribúcia; Evu KLIMOVÚ, pracovný psychológ; Ivana BARANCA, Dr. Max; Dagmar ZUKALOVÚ – Zukalová – Advokátska kancelária a Petra LACKÁ, PwC Slovensko.

 

Viac informácií o konferencii nájdete TU.

Verím, že sa vidíme budúci týždeň. Prajem Vám dovtedy len úspešné dni.

 

Braňo Vargic

prezident HRcomm