Zdravá firma roka

HRcomm odporúča:

 


Union zdravotná poisťovňa, a.s. v máji 2014 vyhlásila 5. ročník súťaže Zdravá firma roka, ktorej cieľom je oceniť starostlivosť slovenských firiem o zdravý životný štýl svojich zamestnancov. 

 

Víťazná firma môže získať titul Zdravá firma roka, ktorý môže používať na prezentačné účely spoločnosti, rovnako získa nadštandardný Deň zdravia pre svojich zamestnancov vo svojej spoločnosti organizovaný Union zdravotnou poisťovňou, a.s. Účastníci súťaže budú pozvaní na májovú odbornú konferenciu v Bratislave a decembrový odborný brunch  v Košiciach , ktoré budú venované trendom v starostlivosti o zdravie zamestnancov. Manažéri tak majú príležitosť získať nové informácie od domácich aj zahraničných odborníkov, ale aj inšpirovať sa skúsenosťami iných firiem. Vyhlásenie výsledkov súťaže prebehne na slávnostnom večierku vo februári 2015 s mediálnou podporou.
Ak si myslíte, že pre svojich zamestnancov robíte čosi viac ako iné spoločnosti a chcete sa tiež pýšiť titulom Zdravá firma roka, stačí ak v dobe trvania súťaže vyplníte a Union zdravotnej poisťovni, a.s. zašlete jednoduchý registračný formulár, ktorý posúdi odborná komisia a určí víťaza. Účastníci súťaže budú zaradení do losovania o atraktívnu cenu – poukážku na víkendový pobyt vo vybraných slovenských a európskych hoteloch. 
 
Bližšie informácie, ako aj súťažný formulár nájdete na webovej stránke www.zdravsieslovensko.sk


Súťaž trvá do 31.12.2014. 


                                                                                                             

 

Union zdravotná poisťovňa, a.s.

Tel.: 02/20 81 54 15
E-mail: iniciativa@zdravsieslovensko.sk
Web:    www.zdravsieslovensko.sk