fb in
+421 2 5564 2471ico_phone
STARTUPY

Spájame komunitu profesionálov a tých ktorí chcú pre HR prinášať nové unikátne prístupy a riešenia. Každý startup zapojený do našej podpory poskytuje zľavu zo svojich služieb pre našich členov. Podpora startupov v rámci našej komunity je limitovaná na maximálne 2 roky a možnosť zapojenia startupu schvaľuje predstavenstvo HRcomm.

Poznáte zaujímavý startup v oblasti HR? Dajte nám o ňom vedieť a my radi preskúmame, či spĺňa stanovené podmienky pre našu podporu. Ďakujeme!

Pomáhame firmám budovať Employer branding a naberať nových zamestnancov cez sociálne siete. Rovnako pomáhame mladým ľuďom odpovedať na otázku ČÍM CHCÚ BYŤ.

 >>

FeedbackKarma ja online nástroj na pravidelné prijímanie a poskytovanie pracovného feedbacku. Zlepšuje výkony a spoluprácu zamestnancov ako aj výsledky celej firmy.

 >>

Cieľom našej spoločnosti je aktívne prepájať študentov a absolventov s firmami a zároveň riešiť problém nedostatočnej proaktivity mladých ľudí prostredníctvom ich zaangažovanosti do skutočného sveta práce.

 >>

Job Angels pomáhajú firmám nájsť tých najlepších kandidátov.

 >>

Market Locator je najjednoduchším spôsobom ako efektívne nájsť a osloviť nových zákazníkov. Cielený marketing na viac ako 2,5 milióna Slovákov

 >>

Skillandia je mladá EDtech firma, ktorá inovatívnou formou poskytuje riešenie pre učenie sa a zdieľanie schopností a vedomostí. Prostredníctvom technológie meníme učenie na zážitok, ktorý umožňuje okamžité použitie know-how v praxi.

 >>