fb in
+421 2 5564 2471ico_phone
Anodius, a.s.

Sektor: IT, telekomunikácie

Regionálne kluby: Bratislavský Regionálny Klub

Domovská stránka: www.anodius.com

 

Hlavný predmet činnosti:

  • Poradenská spoločnosť poskytujúca komplexné CRM, CX biznis riešenia

 

Anodius je konzultačná spoločnosť poskytujúca komplexné CX, EX a CRM riešenia a konzultačné služby.

Ich poslaním je byť end-to-end poskytovateľom inovatívnych, funkčných a spoľahlivých #CX #EX a #CRM business riešení v CEE regióne a zároveň byť tvorcom užitočných aplikačných riešení na globálnom trhu.

Firemný slogan, Experience Matters (Zážitok rozhoduje), plne odráža ich filozofiu a politiku kvality, pričom vychádza z hodnôt progresívneho myslenia, dynamického a efektívneho prístupu pomocou najnovších technológií.

Kladú dôraz na inovácie, pri zachovaní tradície vysokej kvality služieb.

 

Kontaktná osoba:

Dávid MARKO

HR Experience manager

 

Dávid v oblasti HR pôsobí už 6 rokov. Prešiel od recruitmentu v personálnej agentúre do interného HR v spoločnosti Anodius. V rámci spoločnosti je zodpovedný za celé spektrum interného HR – nábor, onboarding, vzdelávanie, hodnotenia, firemná kultúra, hodnoty, benefity, teambuildingy atď. Za kľúčové považuje employee experience, ktorý aplikuje cez všetky tieto časti. Od konca roka 2020 sa stal aj súčasťou Business consulting tímu, kde svoje vedomosti a schopnosti pretavuje aj do HR konzultantskej práce. 

 

Prečo ste sa rozhodli stať súčasťou nás HRcomm-ákov?

HRcomm vnímam, ako silnú komunitu pre získavanie nových poznatkov, kontaktov, vzťahov a inšpirácií.

 

Čo chcete pre HR komunitu urobiť?

Vďaka novej iniciatíve HRcomm Mladí HRisti, som sa stal jedným z troch lídrov Mladých HRistov, kde vytvárame komunitu práve pre mladšiu generáciu. Jej cieľom je zdieľať sa, vzájomne inšpirovať a prinášať vlastné témy a speakrov, aj z radov Mladých HRistov.