BUSINESS LEASE SLOVAKIA s.r.o.

Sektor: služby

Regionálne kluby: HRcomm klub BRATISLAVA

Domovská stránka: https://www.businesslease.sk/

 

Hlavný predmet činnosti:

Business Lease Slovakia je súčasťou Business Lease Group. Spoločnosť Business Lease Slovakia sídli v Bratislave a má pobočku v Košiciach. Ďalšie pobočky v rámci skupiny sú v Českej republike,  v Poľsku, Maďarsku a Rumunsku. Business Lease Group je divíziou AutoBinck Group www.autobinck.com.

Na Slovensku bola spoločnosť Business Lease založená v roku 1998 v Bratislave. Podporujeme myšlienky spoločenskej zodpovednosti, mobility, inovácií, cirkulárnej ekonomiky a veľmi  nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov, zamestnancov aj našich dodávateľov. Dávame si záležať na budovaní zdravej firemnej kultúry a hodnotách. Okrem veľkých medzinárodných zákazníkov poskytujeme služby aj pre menšie a stredne veľké spoločnosti s balíkmi služieb šitých na mieru.

 

Kontaktná osoba: 
Martina BAUEROVÁ
HR-Specialist

 

Martina pracuje na pozícii HR Specialist vo firme Business Lease dva roky. Predtým sa podobnej agende venovala v celkom inom, módnom odvetví. Pôsobenie v HR v oblasti mobility sa začala venovať po materskej dovolenke.

Za hlavne poslanie HR v spoločnosti považuje systematické prepájanie dvoch cieľov: spokojnosť interných a externých klientov, ktoré následne vedú k úspešnému biznisu.

 

Prečo ste sa rozhodli stať súčasťou nás HRcomm-ákov?

HR je oblasť, ktorá naberá každým rokom na obrátkach a stále viac sa stáva súčasťou stratégického plánovania spoločnosti. HR Comm poskytuje rozsiahle možnosti udržiavať sa in line s novinkami z HR sveta a spoznávať rovnakých nadšencov pre ľudské zdroje ako som ja. Práve s týmito ľuďmi chcem zdieľať moje skúsenosti a budem veľmi vďačná za každú inšpiráciu z ich strany.

 

Čo chcete pre HR komunitu urobiť?

Radi nazdieľame našu cestu, ktorou sme za posledné roky prešli. Spoločnosť prešla vnútornou prestavbou. Zmeny boli veľmi nápadné, ale ešte viac ich bolo pre oko neviditeľných. Tie najviac ovplyvnili celkovú atmosféru, ale aj obchodné výsledky spoločnosti.

Ako spoločnosť zaoberajúca sa mobilitou sa vieme podeliť o najnovšie trendy v tejto oblasti. Tému mobility riešia spoločnosti aj z pohľadu interných benefitov pre zamestnancov a tiež hľadajú najlepšie a najvýhodnejšie riešenia ekonomického pohľadu. Veľmi radi poradíme, ako si túto „povinnú jazdu“ každého biznisu uľahčiť.

V neposlednom rade by sme chceli HR komunitu podporiť aj vytváraním priestoru na spoluprácu, sieťovanie a výmenu skúseností vo forme organizácie spoločných stretnutí v našich príjemných priestoroch.

 

S akými témami sa chcete s nami podeliť?

Nosnou témou je pre nás mobilita. Čo je výhodné, efektívne, rýchle, flexibilné? Na toto vedia odpovedať naši odborníci. To je náš každodenný chlieb. Ale ako som spomínala, prešli sme si teraz veľkou zmenou. Veľkou témou pre nás bolo v poslednej dobe práve prepojenie spokojnosti zamestnanca, klienta a celkový dopad na výsledky.