DOXX - Stravné lístky spol. s r. o.

Sektor: Obchod (FMCG, Retail); Poradenstvo, vzdelávanie; Služby; Verejný sektor

Regionálne kluby: HRcomm klub ZÁPAD

Domovská stránka: www.doxxlistky.sk

 

Hlavný predmet činnosti:

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi, sprostredkovanie služieb, obchodu, reklamné činnosti, poradenstvo v predmete podnikania.

 

 

 

DOXX – Stravné lístky už dávno nie sú len Stravenky. Sme slovenská firma a zamestnancom a zamestnávateľom prinášame celý svet zamestnaneckých výhod. Uvedomuje si, že budúcnosť spoločností je postavená na kvalite a spokojnosti zamestnancov. O kvalitu sa stará vzdelávanie, o spokojnosť a pohodu sa chceme starať my, „fpoho“. Snažíme sa vytvárať taký systém služieb, ktorý zvýši efektivitu práce s dôrazom na sociálne, osobné a duševné pohodlie zamestnanca.

Napriek tomu, že väčšinu nášho života trávime v práci sme presvedčení, že práca nemusí byť až tak náročná, nepríjemná a stresujúca. Našim cieľom je, aby sme pomohli našim klientom zvyšovať mieru spokojnosti zamestnancov. Chceme, aby zamestnanci chodili do práce radi, aby boli vnútorne pozitívne nastavení, aby nielen dávali, ale aj dostávali. Nech okrem príjemného pracovného prostredia cítia, že sa o nich niekto zaujíma a stará. Keď sa zamestnanec cíti v pohode, tým prirodzene podáva lepší výkon a má väčšiu chuť rozvíjať svoj talent.

Spoločnosť DOXX-Stravné lístky je čisto slovenská spoločnosť, s viac ako 20 ročnou históriou. Bola založená v Žiline, kde sa stále nachádza aj jej centrála. Okrem bohatej ponuky benefitov ponúka klientom aj pravidelné poradenské služby v oblasti zabezpečenia stravovania zamestnancov. Je súčasťou významnej skupiny firiem, známej ako Skupina DOXX. Zastrešuje značky DOXXbet, fpoho, 24payHotel Dubná Skala****Super JedloNadácia DOXXCODIUM a ďalšie. Naše značky sú celoslovensky známe a obľúbené. Zabezpečujú platobné služby, tipovanie, hotelové služby a taktiež podporujú množstvo prospešných projektov v športovej a sociálnej oblasti.