I.D.C. Holding, a.s.

Sektor: Výroba (potravinárska výroba)

Regionálne kluby: Západoslovenský Regionálny Klub

Domovská stránka: www.idcholding.com

 

Hlavný predmet činnosti:

  • výroba a predaj trvanlivého pečiva

 

Spoločnosť I.D.C. Holding, a.s. je najväčším slovenským producentom cukroviniek a trvanlivého pečiva s objemom výroby takmer 38 000 ton a obratom na úrovni približne 112,5 mil. EUR ročne.

Naša unikátnosť vychádza z viac než 100 ročnej tradície výroby v trnavskom závode Figaro a 60 ročnej tradície výroby trvanlivého pečiva v Pečivárňach Sereď.

Sme hrdý zamestnávateľ viac než tisícky zamestnancov a naše značky predstavujú nielen kvalitu a tradíciu v produkcii trvanlivého pečiva a cukroviniek, ale zároveň zosobňujú jedného z najstabilnejších zamestnávateľov v trnavskom regióne.

Svojim zamestnancom poskytujeme uplatnenie spojené s množstvom zamestnaneckých benefitov a prácu v kolektíve, ktorý je srdcom značiek ako Horalky, Mila, Kávenky, Kakaové rezy, Vesna, Snehuľky, Doxy, ako aj množstva nezameniteľných perníčkov, piškót, sušienok a oblátok.

Vďaka dôrazu na kvalitu, zachovávaniu pôvodných receptúr a s využívaním najmodernejších technológií vynikáme vo výrobných závodoch v Seredi, Trnave a Cíferi medzi výrobcami cukroviniek doma aj v zahraničí. V Českej republike, Poľsku, Maďarsku a v Rusku máme vybudované dcérske spoločnosti s kompletným obchodným tímom, logistickým a marketingovým zázemím. Vysoká kvalita používaných vstupných surovín, prepracovaný systém výroby a logistický reťazec sú zárukou získania medzinárodných certifikátov BRC - Global Food Standard a IFS – International Food Standard.

Svoje výrobky exportujeme k zákazníkom do viac ako 30 krajín sveta. Našim krédom je sila a stabilita.