Indra Avitech s.r.o.

Sektor: IT, telekomunikácie

Regionálne kluby: Bratislavský Regionálny Klub

Domovská stránka: indra-avitech.aero

 

Hlavný predmet činnosti:

  • IT systémy pre letecký priemysel

 

Indra Avitech je jednou z popredných medzinárodných spoločností, ktoré sa dlhodobo venujú plánovaniu, vývoju, integrácii, dodávke a podpore IT systémov pre letecký priemysel. Výsledkom našich znalostí a práce je poskytnúť riadeniu letovej prevádzky viac času na rozhodovanie, tým padom aj zabezpečenie riadneho a efektívneho chodu týchto služieb. Systémy vyvinuté spoločnosťou Indra Avitech preto vedú k zvýšeniu bezpečnosti, presnosti, rýchlosti, hospodárnosti a ohľaduplnosti k životnému prostrediu.

Naše produkty používajú civilní a vojenskí leteckí poskytovatelia navigačných služieb, vládne agentúry, úrady pre civilné letectvo a letecké spoločnosti vo viac ako 55 krajinách sveta. Naša pracovná sila odráža našu globálnu medzinárodnú prítomnosť, pretože máme kvalifikovaných zamestnancov zo 14 rôznych krajín, ktorí pracujú v našich pobočkách v Friedrichshafen, Bratislava, Langen (Frankfurt nad Mohanom) a Konstanz.

Viac informácií nájdete na našej webovej stránke: https://indra-avitech.aero/our-company/ a vo videu našej spoločnosti: https://youtu.be/-SpBtj_AqKI