Medirex Servis, s.r.o.

Sektor: Služby

Regionálne kluby: Západoslovenský Regionálny Klub

Domovská stránka: www.medirexgroup.sk

 

Hlavný predmet činnosti:

  • Laboratórna diagnostika

 

Medirex Servis, s. r. o., je moderná firma, ktorá kráča s dobou a najnovšími HR trendmi. Poskytujeme komplexný servis služieb pre spoločnosti združené v skupine MEDIREX GROUP. V praxi to znamená, že zastrešujeme všetky podporné činnosti, aby mohli ich zamestnanci komfortne pracovať a prinášať špičkovú zdravotnú starostlivosť - či už pôsobia v laboratórnej alebo v nemocničnej divízii.

 

„Pod palcom“ máme rozsiahly súbor aktivít. K nim patria personálne a právne služby, logistika, prevádzka, financie, dbáme o vysokú bezpečnosť informácií i pacientov. Nakupujeme nové technológie a dbáme o ich bezproblémových chod. K našim dôležitým aktivitám patrí i budovanie dobrých vzťahov s klientmi a, samozrejme, marketing v rámci pozitívneho PR. Medirex Servis tak umožňuje ostatným členom skupiny rásť a sústrediť sa na kvalitné služby podľa svojho zamerania – od prevencie, cez diagnostiku až po liečbu ochorení.  

 

Od roku 2016 naša spoločnosť prináša kompletný servis ďalšej divízii, ktorá sa špecializuje na hotelierstvo, gastronómiu a vinárstvo. Jej súčasťou je Hotel Lomnica známy aj pod názvom „Prvá dáma Tatier“  a vinárstvo ViaJur s vlastnou unikátnou vinárskou produkciou.