fb in
+421 2 5564 2471ico_phone
NN Životná poisťovňa, a.s.

Sektor: Poisťovníctvo, financie

Regionálne kluby: Bratislavský Regionálny Klub

Domovská stránka: www.nn.sk

 

Hlavný predmet činnosti:

  • Poisťovníctvo

 

NN Životná poisťovňa, a.s. a NN dôchodkové spoločnosti (NN dôchodková správcovská spoločnosť, a.s. a NN Tatry-Sympatia, d. d. s., a.s.) sú súčasťou holandskej finančnej skupiny NN Group, ktorá svoje služby poskytuje viac než 15 miliónom klientom v 18 krajinách, kde sa o nich stará 12 000 zamestnancov. NN Group nadväzuje na 170-ročnú tradíciu v oblasti finančných služieb. Jej názov je odkazom na poisťovňu Nationale-Nederlanden, pod ktorej vlajkou NN v minulosti pôsobila i u nás. NN sa zameriava predovšetkým na životné poistenie, dôchodkové sporenie a investičný manažment. 
 

NN Životná poisťovňa, a.s. vstúpila na slovenský trh v roku 1996. V počiatkoch tu pôsobila pod názvom Nationale-Nederlanden a neskôr pod značkou ING. Patrí medzi popredných poskytovateľov inovatívnych produktov v oblasti životného poistenia. Ako prvá na trhu ponúkla rizikové poistenie on-line. 
 

NN dôchodková správcovská spoločnosť, a.s. a NN Tatry-Sympatia, d. d. s., a.s. zahájili svoju činnosť v SR v roku 2004 a slovenským klientom umožňujú využívať aj služby v oblasti dôchodkového sporenia.