SlovTanContractTannery spol. s r.o.

Sektor: výroba

Regionálne kluby: Stredoslovenský Regionálny Klub

Domovská stránka: www.slovtan.sk

 

Hlavný predmet činnosti:

  • Výroba, vyčiňovanie, farbenie a úprava koží

 

Firma SlovTan Contract Tannery spol. s r.o. sa nachádza v Liptovskom Mikuláši.

 

Výroba koží má na Liptove dlhú tradíciu a retrospektívu 370-ročnej histórie. Od roku 1997 sa u nás vyrábali kože pod vedením nemeckej spoločnosti Schafstall Group. V roku 2005 bola založená firma SlovTan Contract Tannery, ktorá naďalej patrí do skupiny Schafstall. 430 zamestnancov spracúva denne 100 ton surových hovädzích koží. Dnes je SlovTan jedinou firmou na Slovensku, ktorej výrobný program zahŕňa celú vertikálu od zapracovania surových koží po výrobu hotových, upravených usní.

 

S našim angažovaným tímom dosahujeme vysokú kvalitu výroby, včasné dodávky a excelentný servis. Vďaka našej mimoriadnej flexibilite sme schopní splniť kedykoľvek želania zákazníka. Napriek tomu, že našich zákazníkov môžete nájsť po celom svete, rozvinuli sme s nimi dlhodobé dobré vzťahy, ktoré ďalej rozvíjame prostredníctvom úzkej spolupráce.
Denne spracujeme 100 ton suroviny do : wet blue, wet white, wet green, crustu, hotových koží pre nábytok, automobilový a letecký priemysel, obuv, koženú galantériu, špeciálne artikle ako sú napr. kengurie kože a štiepenky