SOFTIP, a.s.

Sektor: IT, telekomunikácie

Regionálne kluby: Stredoslovenský Regionálny Klub

Domovská stránka: www.softip.sk

 

Hlavný predmet činnosti:

  • Vývoj a predaj softvéru, ERP a HR systémy

 

Ako jeden z najvýznamnejších poskytovateľov IT produktov a služieb SOFTIP už takmer tri desaťročia prináša inovatívne komplexné IT riešenia, ktoré pomáhajú lepšie riadiť tisícky firiem a organizácií všetkých veľkostí na Slovensku aj v zahraničí. Naše riešenia nájdete v Českej republike, Rakúsku, Poľsku, Nemecku, Veľkej Británii a ďalších európskych krajinách.
Prinášame to najširšie portfólio produktov a služieb na trhu. Sme tu pre všetkých, ktorí hľadajú podnikové informačné systémy, riešenie pre riadenie ľudských zdrojov, systémy pre výrobu či profesionálny manažérsky informačný systém. Okrem samotných podnikových informačných systémov úspešne navrhujeme a dodávame aj technickú a technologickú infraštruktúru na zodpovedajúcej kvalitatívnej úrovni. Riešením na zákazku dokážeme pokryť aj tie najšpecifickejšie potreby zákazníkov z rôznych segmentov hospodárstva. 

Špecializujeme sa HR systémy a digitálne HR. S našimi systémami SOFTIP HR PLUS, SOFTIP HAPPY HR, Dochádzka vieme pokryť komplexné riadenie ľudských zdrojov vo veľkej aj malej spoločnosti. Organizujeme vlastnú HR konferenciu SOFTIP HR DAY.