main_header
header1
nl_img1
Milá HR Communita, 
Ako už mnohí z Vás určite zaregistrovali, pripravili sme niekoľko noviniek. S potešením si Vás dovoľujeme v prvom rade informovať o novom, interaktívnejšom formáte komunikácie – predstavujeme Vám úvodné číslo nášho pravidelného newslettera, ktorý Vám budeme prinášať v dvojmesačných intervaloch.

V dnešnom „.com“ svete by sme boli radi v užšom kontakte so slovenskou HR komunitou a  tiež chceme rýchlejšie komunikovať aktuálne informácie na trhu ľudských zdrojov. Práve preto sme sa rozhodli pre online formu newslettera v novom dizajne, ktorá zastúpi podstatnú časť komunikácie v rámci Združenia i navonok.
 
Našim cieľom je aj naďalej ZDRUŽOVAŤ HR Communitu a ešte viac sa priblížiť Vašim potrebám, častejšie prinášať nové témy a pravidelne Vám predstavovať zaujímavých kolegov v HR oblasti. Tím zástupcov Združenia na pravidelnej báze zabezpečí aktuálne informácie o pripravovaných podujatiach,  nových tvárach ľudských zdrojov a tiež projektov, ktoré definitívne stoja za zdieľanie. 
 
Tešíme sa na pravidelný kontakt s Vami a želáme príjemné, inšpiratívne čítanie. 
 
 
autogram
Výkonná riaditeľka           
Radi píšete o aktuálnych HR témach? Neváhajte nás kontaktovať na hrcomm@hrcomm.sk         
header2

Dovoľujeme si vás tiež informovať, že od 15. mája tohto roku sa Združenie pre riadenie a rozvoj ľudských zdrojov neoficiálne premenuje na HRcomm. Cieľom zmeny je snaha deklarovať, že dokážeme reflektovať na potreby doby, zastupujeme transparentnú organizáciu a tiež flexibilitu v reakciách na trhové výzvy, ktoré so sebou prináša nástup nových generácií. 

 

Združenie bolo vždy o ľuďoch, komunite a komunikácii. Práve preto sme vybrali názov, ktorý by čo najvýstižnejšie pomenoval to, čo nás charakterizuje. Sme presvedčení, že názov HRcomm obsahuje všetko spomínané – COMM ako komunikácia, komunita a tiež .com prístup, odzrkadľujúci potreby moderného HR trhu. 

 

Sme veľmi radi, že Vám okrem nového názvu môžeme predstaviť aj nové logo. S týmito zmenami súvisí aj redizajn web stránky, ktorú pre vás pripravujeme – podstatne prehľadnejšiu a jednoduchšiu (www.hrcomm.sk) a v tej nadväznosti aj distribúciu online newslettera, v ktorom Vám budeme pravidelne komunikovať aktuálne informácie a zaujímavosti zo života HR na Slovensku aj v zahraničí.

 

Váš HRcomm tím.

header3
17. ročník fóra manažérov a špecialistov personálneho rozvoja
20. ročník odbornej konferencie pre top manažérov a personálnych riaditeľov
header4
n2_img2
„VECI, KTORÉ SI UŽÍVAM“
Profesionálna vizitka : PhDr. ŠINKOVÁ Vanda, Chartered FCIPD:
Personálny manažér, executive coach, konzultant, facilitátor, školiteľ, tréner. 
 
Svoju profesionálnu kariéru rozvíja v PwC, kde sa venuje projektovému riadeniu, manažmentu zmien, (personálnemu) marketingu, osobnostnému rozvoju, HR a školeniu CIPD -  Certifikovanému HR vzdelávaniu pre manažment...viac >>
header5
h5_1
VEMA, s.r.o.
Spoločnosť Vema je dodávateľom ucelených riešení v oblasti informačných systémov pre riadenie ľudských zdrojov, ekonomiky a logistiky v štátnych aj privátnych organizáciách v Českej a Slovenskej republike... viac >>
h5_2
Baarco & Tish, s.r.o.
Baarco & Tish Group je kreatívna konzultačná spoločnosť založená v roku 2012, pôsobiaca v oblasti Executive Search, Recruitmentu a HR marketingu. Stratégia, dlhodobá vízia a hodnoty so zameraním  na inovatívne riešenia... viac >>
h5_3
Wertheim, s.r.o.
Spoločnosť Wertheim patrí medzi najväčších zamestnávateľov okresu Dunajská Streda a v súčasnosti zamestnáva spolu v rámci troch závodov nachádzajúcich sa v SR okolo 530 zamestnancov a 71 agentúrnych zamestnancov..... viac >>
header6
h6_1
Úspech naštartoval ďalšiu kreativitu
Tím ČSOB finančnej skupiny zložený z kolegov z oddelenia HR (Jana Sehnalová, Michal Frtús) a kolegu z IT (Róbert Madaj) získal v roku 2013 cenu Združenia pre rozvoj a riadenie ľudských zdrojov za projekt HR Dashboard. Sme zvlášť pyšní, že práve projekt, ktorí podporuje stratégiu a hodnoty firmy, bol ocenený aj mimo našej spoločnosti.... viac >>
header7
11.02.2014 Bratislava: Ochrana osobných údajov (praktický seminár)
06.03.2014 PCA Slovakia s.r.o., Trnava: Krízová komunikácia, krízové situácie a...
12.03.2014 Bratislava: “ HR GOLD: INŠPIRÁCIE OD NAJLEPŠÍCH“
20.03.2014 Bratislava: Zákonník práce – ukončenie pracovného pomeru
header8
h8_1
Novým regionálnym vedúcim Stredoslovenského regionálneho klubu je Marek Bobák, HR Director zo spoločnosti Stredoslovenská energetika – Distribúcia, a.s.
 
Marek pracuje v spoločnosti tretí rok, predtým pôsobil tri roky ako HR Director v spoločnosti Poštová Banka, kde zodpovedal nielen za riadenie všetkých procesov v oblasti ľudských zdrojov, ale aj za rozbiehanie českej pobočky v Prahe. Predtým zastával riadiace pozície v oblasti obchodu v sektore telco.
footer_img

Copyright © 2014, HR COMM - www.hrcomm.sk