fb in
+421 2 5564 2471ico_phone
Branislav Vargic

Novým prezidentom HRcomm je Branislav Vargic, HR Director z Tatra banka, a.s

 

Branislav Vargic vyštudoval Fakultu Managementu Univerzity Komenského v Bratislave, špecializácia Riadenie organizácii a riadenie ľudských zdrojov. V rámci doktorandského štúdia absolvoval dlhodobé študijné pobyty na Cornell University v USA, IESE Business School v Barcelone a na Erasmus University v Rotterdame. Počas doktorandských štúdii spolupracoval ako externý konzultant s mnohými spoločnosťami najmä z  farmaceutického, IT-telekomunikačného a finančného sektora, publikoval v domácich aj zahraničných akademických časopisoch a prednášal na Fakulte managementu UK ako aj na RICEBA Business School v Rige. 

 

Po úspešnej obhajobe doktorandskej práce (Ph.D.) v roku 2004 začal pracovať pre medzinárodnú konzultačnú spoločnosť Hay Group, kde sa špecializoval na poradenské služby v oblastiach systémov odmeňovania, rozvoja leadershipu, performance managementu a ďalśích. V rámci projektov spolupracoval s mnohými spoločnosťami v strednej a východnej Európe. V roku 2007 sa stal Senior konzultantom a od roku 2009 pôsobil ako Managing konzultant. Zároveň bol Leadership&Talent practice leader pre strednú Európu. 
V roku 2011 nastúpil na pozíciu riaditeľa odboru riadenia ľudských zdrojov v Tatra banke.Aj v súčasnosti prednáša na Fakulte Managementu Univerzity Komenského.