fb in
+421 2 5564 2471ico_phone
Menkyna & Partners, s.r.o.

O spoločnosti:

Spoločnosť Menkyna & Partners Management Consulting bola vytvorená s víziou rozvíjať spoločnosť s vertikálne integrovaným portfóliom služieb v oblasti manažérskeho a HR poradenstva, stavajúcu na nadštandardnom ocenení zo strany klientov a na svojom vplyve v rámci regiónu. Spoločnosť stavia na unikátnej partnerskej kombinácii a profesionálnej spolupráci senior manažérov, predtým pôsobiacich na strane nadnárodných korporácií a partnerov dlhodobo pôsobiacich v oblasti manažérskeho a personálneho poradenstva. Unikátnosť spoločnosti je zvýraznená i komplexným a integrovaným portfóliom ponúkaných služieb zameraných na priame vyhľadávanie a výber pracovníkov, ich posudzovanie, hodnotenie a rozvoj, ako aj rozvoj organizácií. Profesionálna reputácia spoločnosti rezonuje na slovenskom HR trhu najviac v oblastiach Executive Search, Manažérskeho a Personálneho Auditu / Potenciálovej Analýzy a Manažérskeho Koučingu. 

 

Kontaktná osoba:

Sandra Lichvarová

Partner

 

Sandra je súčasťou tímu Menkyna & Partners Management Consulting od apríla 2011. Riadi projekty a vedie tímy, ktoré pracujú pre klientske portfólio z priemyselného, automobilového, stavebného a logistického sektora, pričom za zverené segmenty zodpovedá aj ako odborný garant. Riadi tiež výbery kandidátov na manažérske technicky orientované alebo špecializované pozície aj v ostatných komerčných segmentoch. Takisto pôsobí ako individuálny kouč manažérov. V širšom konzultačnom kontexte poskytuje konzultácie a mentoringovú podporu klientom z rôznych priemyselných odvetví v oblasti riadenia tímov či nastavovaní a optimalizácii HR procesov v rámci ich organizácií. Ako Partner spoločnosti zodpovedá za budovanie a rozvoj vzťahov v HR komunite.


Pred nástupom do spoločnosti Menkyna & Partners pôsobila 7 rokov v spoločnosti Jenewein & Partners / The Amrop Hever Group na pozícii Senior Manager a Head of Automotive, Manufacturing & Engineering Unit, v rámci ktorej viedla a rozvinula najpočetnejší tím rešeršerov a konzultantov. Svoju kariéru v personálnom poradenstve začala  v  medzinárodnej executive search spoločnosti Neumann & Partners, kde pôsobila viac než 9 rokov.