HRcomm KLUBY

Naše HRcomm kluby vytvárajú podujatia zamerané na diskusiu a zdieľanie skúseností k témam, ktoré reflektujú aktuálne požiadavky jednotlivých regiónov.

 

HRcomm klub BRATISLAVA

Členovia klubu BRATISLAVA: zoznam členov 

Vedúca:

 

Ing. Annamária MARCINOVÁ

HR riaditeľka 

e-mail: ---

 

Annamária vyštudovala Technickú univerzitu v Košiciach v Odbore Riadenia procesov. Počas štúdia ukončila Pedagogické minimum pre vzdelávanie na odborných školách, pretože už počas štúdia vnímala potrebu okrem technického pochopenia vecí aj  ľudskú podstatu riadenia. 
Svoju pracovnú kariéru začala vo výrobnej spoločnosti na východe Slovenska, kde pracovala ako Manažér systému kvality a následne od roku 2007 v oblasti HR. V tejto oblasti sa stretla s viacerými významnými projektami ako fúzia spoločnosti, transformácia slovenskej spoločnosti do medzinárodného korporátneho prostredia, kde nakoniec do roku 2022 riadila HR v troch krajinách (SK, HU a AT).
Od roku 2020 pracuje v najväčšej štátnej zdravotnej poisťovni v Bratislave, kde hlavnou úlohou HR je zmena firemnej kultúry a modernizácia spoločnosti. Vášňou Ami je holistický counceling, ktorému sa venuje od roku 2020 vo svojom privátnom čase. Okrem HR jej vášňou je rodina, šport a príroda. 

 

LINKEDIN PROFILE


 

 

HRcomm klub ZÁPAD

Členovia klubu ZÁPAD: zoznam členov 

Vedúca:

 

Mgr. Zuzana BOOROVÁ 

Členka predstavenstva HRcomm

e-mail: zu.boorova(@)gmail.com

 

"Počas celej profesionálnej praxe pracujem v HR, posledných 20 rokov na manažérskych pozíciách. Nedávno som ukončila svoje pôsobenie v spoločnosti GABOR, posledných 6 rokov v rafinérii Slovnaft a predtým dlhé obdobie v automobilovom sektore. Prostredie výrobných spoločností poznám dobre, skúsenosti a zručnosti, ktoré som tu získala, rada využívam v známom i v novom prostredí, pre nových ľudí, v nových procesoch, ale i v zabehnutých dlhoročne fungujúcich tímoch.

Aktívna práca s ľuďmi mala počas mojej kariéry vždy špeciálne miesto v mojom srdci. Moja práca je dôležitou súčasťou môjho života a budovanie vzťahov medzi ľuďmi i vedenie ľudí a ich rozvoj patria medzi moje silné stránky. Orientujem sa na dosahovanie cieľov a výsledkov v oblasti riadenia procesnej operatívy a rovnako tiež i vo vedení HR projektov. Som zameraná na tvorivé riešenie problémov, som priamočiara, mám ťah na bránku a vlastné témy.

Ctím hodnoty, mám zmysel pre česť a pre fair play. Rada sa venujem inováciám, strategickému plánovaniu a počas celej mojej profesionálnej dráhy si budujem odolnosť voči frustrácii a stresu."

 

LINKEDIN PROFIL


 

 

HRcomm klub STRED

Členovia klubu STRED: zoznam členov 

Vedúci:

 

Petr MILAN

People & Culture Director ECCO Slovakia

e-mail: PMI(@)ECCO.COM

 

„Celú svoju pracovnú kariéru sa pohybujem a pôsobím v HR oblasti - začínal som ako konzultant recruiter, venoval sa personálnym auditom a organizačnému (re)designu, aby som neskôr zistil, že ma to ťahá na druhú stranu – priamo do firmy. Parafrázovať populárneho CEO  – vždy som chcel byť viac užitočný a ľuďom a spoločnostiam naozaj pomáhať, nielen radiť.
Stavali sme a na zelenej lúke rozbiehali dve strategické investície – zážitky a emócie zo skoro až explozívneho rastu ma bavili ešte dlhé roky po ich realizácii. Každý rok prinášal nové výzvy a skúsenosti, pričom som si uvedomil, že moja práca vlastne nie sú projekty (tie sa začínajú a končia), ale skôr misia – cesta ktorá nekončí a na ktorej stretávam spústu nových ľudí, situácií a príležitostí. Takou bola (a stále je) aj tá aktuálna, keď od roku 2014 pomáham rásť a rozvíjať sa kolegom a spoločnosti v ECCO Slovakia – dánskej značke a výrobcovi obuvi a kožených výrobkov.
Pôvodom som z Brna a Trenčína, aktuálne pracujem a posledných 10 rokov žijem  na strednom Slovensku – najmä v Martine a jeho okolí. 
Skromne sa považujem za kritického mysliteľa, ktorý zostáva dlhodobým optimistom. Pevne verím v silu spolupráce a kooperácie, energiu si dobíjam ako praktický altruista.“ 


 

 

HRcomm klub VÝCHOD

Členovia klubu VÝCHOD: zoznam členov 

Vedúca:

 

Zuzana LUČANSKÁ

HR Manager Caterpillar Slovakia, s.r.o. - Košice 

e-mail: zuzana.lucanska@cat.com

 

Zuzana vyštudovala Ekonomickú fakultu na Technickej Univerzite v Košiciach, no už počas štúdia sa venovala viac personalistike a práci s ľuďmi. Jej kariéra personalistky za začala písať v roku 2008, keď na čiastočný úväzok pracovala ako asistentka náboru v personálnej agentúre, ktorá zabezpečovala pracovníkov pre automotive spoločnosť v Košiciach. Po ukončení štúdia sa zamestnala v nadnárodnej korporácii pôsobiacej v automotive sektore a pokračovala v náborových aktivitách. Počas 10 rokov, ktoré tam strávila postupne pomáhala budovať HR oddelenie a prešla všetkými oblasťami HR. Momentálne pracuje ma pozícii HR manažérky v spoločnosti Caterpillar Slovakia, predtým v spoločnosti Unique People, ktorá pôsobí v IT sektore, kde pomáhala vedeniu budovať HR oddelenie, ktoré predtým pokrývalo len oblasť náboru. Spolu s tímom pokrývala aj oblasť marketingu, najmä čo sa týka budovania povedomia o značke. Vo voľnom čase sa venuje charitatívnym aktivitám a podporuje riešenie otázky bezdomovectva v Košiciach v spolupráci s nadáciou DEDO.

 

LINKEDIN PROFIL