fb in
+421 2 5564 2471ico_phone

O HRcomm 

 

HRcomm predstavuje rešpektovanú platformu, ktorej hlavným cieľom je inšpirovať, zdieľať, podporovať a prinášať HR inovácie do biznis sveta a spoločnosti.

 

takmer 30 rokov podporujeme profesionalitu a napomáhame nastavovať štandardy v rámci HR procesov.

 

Sme profesné záujmové združenie so 149 členmi a naša členská základňa má zastúpenie v rôznych sektoroch ako výroba, TELCO, finančníctvo a poisťovníctvo, FMCG, energetika, stavebníctvo prostredníctvom HR riaditeľov a manažérov HR oddelení.

 

Sme členom European Association for People Management (EAPM) a World Federation of People Management Associations (WFPMA), vďaka čomu prinášame inšpiratívnych spíkrov a zaujímavé témy aj zo zahraničia.

 

HR komunitu spájame a vytvárame priestor pre výmenu skúseností s úspešnými zrealizovanými projektami prostredníctvom konferencií, workshopov a odborných seminárov, ktoré majú v HR komunite veľkú obľubu. Našou silnou stránkou je networking.

 

Sme odbornými tvorcami najvýznamnejšieho HR podujatia na Slovensku HR manažment, každoročne pripravujeme 2 konferencie „Chopok Classics“, kde predstavujeme úspešne zrealizované HR projekty. V roku 2018 sme sa rozhodli prepojiť slovenskú a českú HR komunitu a zorganizovať konferenciu „Česko-slovenský Chopok v Beskydech“. Na túto konferenciu sme nadviazali v roku 2019 konferenciou Česko-slovenský HR summit.

 

V roku 2019 sme predstavili ocenenie HR inšpirácia, ktorým každoročne oceňujeme inovatívne projekty a riešenia v oblasti HR. 

 

Naše hodnoty:

 

 

 

ZDIEĽANIE A INŠPIRÁCIA

Spolutvoríme podujatia, ktoré prinášajú nové inšpirácie a zároveň sa stávajú jedinečným miestom pre zdieľanie skúseností.

 

 

 

 

FÉROVÁ VZÁJOMNÁ PODPORA

Naši členovia sú zároveň našimi partnermi. Podporujeme každý inovatívny nápad, každé rozhodnutie pre zmenu a robíme čo je v našich silách aby sme podporili úspech.

 

 

 

ČLOVEČINA

Vytvárame možnosti pre otvorenú, priateľskú neformálnu komunikáciu, kde sú si ľudia rovnocenní a hodnotovo prepojení.

 

 

 

 

ODBORNOSŤ

Prepájame odbornosť a skúsenosti profesionálov s praktickým využitím poznatkov s cieľom rozvíjať HR komunitu.