LEKTOR ROKA 2017 - galavečer

Milí priatelia,

ako odborný garant projektu 
Lektor roka si Vás HRcomm dovoľuje pozvať na historicky prvé odovzdávanie cien pre najlepších v kategóriách LEKTOR ROKA a SOFT-SKILLS FIREMNÝ VZDELÁVACÍ/ROZVOJOVÝ PROGRAM ROKA 2017. Jedinečnú a neopakovateľnú atmosféru večera určite poskytnú hlavní rečníci podujatia:

 

Robert RASMUSSEN
bývalý riaditeľ R&D v LEGO EDUCATION

Richard JUSTENHOVEN
produktový riaditeľ v Aon Assessment Solutions

 


Prečo si určite nemôžete nechať ujsť túto príležitosť?

  1. Hlavným cieľom súťaže je oceniť prínos trénerov a lektorov v oblasti soft skills vzdelávania. Veríme, že každý nominovaný lektor a projekt si svojou kvalitou zaslúži Váš záujem. Neváhajte a príďte podporiť Vašich favoritov!
  2. Za každým kvalitným podujatím nájdeme aj charitatívny rozmer, ten podujatie získalo spoluprácou s organizáciou PLAMIENOK, ktorej cieľom je hospicová starostlivosť, smútkové poradenstvo a terapie pre deti a ich rodiny.
  3. A samozrejme v neposlednom rade príjemné prostredie hotela Double Tree by Hilton Bratislava môžete využiť na neformálne rozhovory s kolegami.

 

Tešíme sa na Vás 15. februára 2018 v hoteli DoubleTree by Hilton v Bratislave.

Vstup na galavečer je možný len na základe registrácie a platnej vstupenky. Cena vstupenky pre členov HRcomm je 65,- Eur (bez DPH) / 1 osoba. Základný poplatok je vo výške 79,- Eur (bez DPH) / 1 osoba.

 

 

 

S pozdravom,
tím Lektor roka & HRcomm