Experience Talks - Demokratizace dat step by step & Ako sa dostať do hlavy spotrebiteľa

 

 

 

 

 

Monika Hrubá

 

Demokratizace dat step by step

 

O dátach a práci s nimi sa veľa diskutuje. My sme si v Českej sporiteľni prakticky vyskúšali ako efektívne sprístupniť dáta v korporácii 10.000+. Radi teda predstavíme pohľad do našej dátovej a insight kuchyne. Ako s nimi naučiť dobre pracovať 220+ customer journey expertov. Kedy použiť interné dáta a kedy je lepšie si získať napriamo informácie od klientov. Ako to urobiť jednoducho a súčasne metodologicky správne. Online alebo offline.

 

 

 

Igor Tóth

 

Ako sa dostať do hlavy spotrebiteľa

 

Ako sa rozhodujú spotrebitelia? Čo sú kľúčové otázky pri riadení správania zákazníkov a aký je ich vzťah k zákazníckej skúsenosti? Rozhodovací proces spotrebiteľov z hľadiska teórie a veľa reálnych príkladov zo Slovenska, O2 aj digitálneho operátora Radosť.

Monika vyštudovala psychológiu a mediálnu komunikáciu a väčšinu svojej kariéry sa venuje analýze zákazníckeho správania. V súčasnej dobe pracuje ako Customer Experience Area Lead v Českej sporiteľni a je priamo zodpovedná za dizajn zákazníckeho prístupu v spoločnosti s 10.000 zamestnancami a 4,7 mio retailovými klientmi.

 

Igor Tóth je CEO spoločnosti O2 na Slovensku od januára tohto roku. Igor má bohaté skúsenosti v komerčnej oblasti a v spoločnosti O2 pracuje od roku 2008. Na post CEO prišiel z pozície riaditeľa marketingu. V O2 začínal ako špecialista pre prieskum trhu a postupne prešiel viacerými pozíciami. V roku 2011 pôsobil v oblasti riadenia zákazníckej skúsenosti v centrále Telefónica Europe v Londýne. V roku 2017 získal historicky prvý titul Marketér roka.

 

 

 

Program podujatia:

TU

Miesto konania:

online

Organizátor:

spoločnosť Anodius (spoločnosť je členom HRcomm)

Registrácia:

TU

Účastnícky poplatok:

Online streaming  cez aplikáciu ZOOM 15 Eur bez DPH

Viac informácií:

https://www.experiencetalks.eu/

 

Andrej Winter

Employee Experience Consultant
+421 903 751 791
Andrej.Winter@anodius.com

www.anodius.com