Experience Talks - Nič nezastaví inšpiráciu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Martin Krajniak

 

Martin Krajniak je marketingový konzultant pracujúci vo svetovej prieskumno-konzultačnej firme Kantar. Slovenským klientom radí ako správne nastaviť svoju značku a ako zlepšiť výkon svojej reklamy. Je fanúšikom Brand Purpose, teda účelu existencie firmy nad rámec generovania zisku. V minulosti viedol tím marketingovej komunikácie v O2 a bol riaditeľom marketingu v Raiffeisen banke.

 

   

Robert Krause

 

Robert je majiteľom spoločnosti KRAUSE MENTAL CARE GROUP, ktorá poskytuje komplexnú psychologickú starostlivosť pre firmy. Prednáša po celom svete, garantuje vzdelávanie v Afrike, Mexiku, ale aj Španielsku. Je frekventovaným hosťom mnohých slovenských, ale aj zahraničných televíznych, rozhlasových, ale i printových médií. V roku 2020 bol členom odborného konzília predsedu vlády SR.

 

Zákulisie TOP značiek a reklám sveta

 

Pozrite sa spolu s nami „za oponu“ najsilnejších svetových brandov a zaujímavých reklám. Vďaka dátam z Kantaru budeme mať možnosť zistiť, aké sú spoločné znaky najsilnejších značiek a úspešných kampaní. Čaká vás pestrá kombinácia nekompromisných dát a konkrétnych ukážok.

 

 
Mozog - najväčšie aktívum každej firmy

 

Mnoho ľudí sa o svoj mozog nestará a to preto lebo nie je viditeľný. Počas prednášky uznávaného neuropsychológa sa však pozrieme na to, ako môže zmena fungovania mozgu ovplyvniť psychickú pohodu na pracovisku a taktiež ako vplýva na pracovný výkon. Počas prednášky sa budeme venovať tomu, ako môže každý líder spoznať, pomôcť a zmeniť svoj mozog a tak lepšie spoznať, pomôcť a zmeniť mozog svojich spolupracovníkov.

 

 

Program podujatia:

TU

Miesto konania:

Hub Hub, Bratislava

Organizátor:

spoločnosť Anodius (spoločnosť je členom HRcomm)

Registrácia:

TU

Účastnícky poplatok:

Online streaming  cez aplikáciu ZOOM 15 Eur bez DPH

Viac informácií:

https://www.experiencetalks.sk/

 

Andrej Winter

Employee Experience Consultant
+421 903 751 791
Andrej.Winter@anodius.com

www.anodius.com