Experience Talks - Nová realita a DNA zákazníckej skúsenosti & Ako (de)motivuje zákaznícka spätná väzba vašich zamestnancov?

 

 

 

Tomáš Potměšil

 

Nová realita a DNA zákazníckej skúsenosti

 

 

Ako bola odolná zákaznícka DNA firiem voči vírusu v Česku a na Slovensku? Ako sa zmenil prístup úspešných značiek k zákazníckej stratégii a dizajnu? Tomáš Potměšil, ktorý vedie tím Customer and Strategy v pražskej kancelárii KPMG, predstaví výsledky každoročnej štúdie zákazníckej skúsenosti. Zameria sa tiež na vzťah firemnej stratégie a customer experience.

   

 

Tomáš Rosputinský

 

Ako (de)motivuje zákaznícka spätná väzba vašich zamestnancov?

 

Kto je  angažovaný a kto by mal angažovať? Zabudnite na komplikované schémy. Spätná väzba od zákazníkov má obrovskú silu, pretože dáva zamestnancom uznanie. Ako zbierať spätnú väzbu, ako ju gamifikovať, ako ju prepojiť na Employee Experience a nakoniec zlepšovať biznis výsledky?

 

Tomáš Potměšil sa zameriava na zákaznícke stratégie a riadenie customer experience. V KPMG Česká republika vedie tím Customer & Strategy Advisory. Tomáš sa podieľal na tvorbe medzinárodnej metodiky KPMG zameranej na zákaznícku skúsenosť. Českú kanceláriu reprezentuje v Global Customer Center of Excellence, ktorého pobočka sa vďaka tomu nachádza aj v Prahe. Na projektoch pracoval v desiatkach krajín od Spojených štátov po Saudskú Arábiu.

 

 

CX nadšenec, ktorý spoluzaložil a vedie hodnotiaci systém STAFFINO. Tomáš verí, že práve pozitívna spätna väzba od zákazníkov dokáže zvýšiť engagement zamestnancov a priniesť firme lepšie výsledky. Oceňovaný systém STAFFINO využívajú desiatky veľkých nadnárodných firiem v takmer 30 krajinách sveta.

 

Program podujatia:

TU

Miesto konania:

online

Organizátor:

spoločnosť Anodius (spoločnosť je členom HRcomm)

Registrácia:

TU

Účastnícky poplatok:

Online streaming  cez aplikáciu ZOOM 15 Eur bez DPH

Viac informácií:

https://www.experiencetalks.eu/

 

Andrej Winter

Employee Experience Consultant
+421 903 751 791
Andrej.Winter@anodius.com

www.anodius.com