Experience Talks - Ako pracovať s internými influencermi v rámci EB? & Ako zmerať neformálny vplyv zamestnancov prostredníctvom sieťovej analýzy?
Oliver Jakubík
HR & Brand Consultant

Andrej Winter
Customer & Employee Experience Consultant

Anodius

 

Ako pracovať s internými influencermi v rámci Employer brandingu?

 

 

Ako zmerať neformálny vplyv zamestnancov prostredníctvo sieťovej analýzy?

 

Pri employer branding stratégii a aktivitách pracujeme s množstvom komunikačných modelov, no často zabúdame na jeden z najdôležitejších – interní influenceri a ambasádori majú silu dôveryhodne a atraktívne predstaviť našu značku zamestnávateľa, aktivovať interné procesy, či pomáhať reálne prijať a naplniť zmeny a vízie manažmentu v tímoch naprieč celou organizáciou. Ako identifikovať interných influencerov, ako s nimi pracovať a na ktoré časté chyby či riziká si dať pozor? O tom sa budeme spoločne rozprávať na Experience Talks.

Viete ako zmapovať, spoznať a porozumieť vzťahom na pracovisku? Viete ako zistiť, kto sú vaši kľúčoví ľudia, interní influenceri vo firme a s kým majú najsilnejší vzťah? Ako zabezpečiť, aby sa dôležité informácie z vedenia dostali ku všetkým zamestnancom aj neformálnymi cestičkami? Prípadne kto je pre vašu firemnú kultúru, či prebiehajúci change management zamestnancom, ktorý najviac brzdí vašu snahu?
Prednáška o sociálnej sieťovej analýze ponúkne objektívny matematický spôsob ako tento vplyv dôveryhodne zmerať a zároveň poodhalí pohľad na organizáciu tak ako žiaden prieskum spokojnosti, či angažovanosti.

 

Oliver Jakubík vyštudoval mix humanitných predmetov a už počas VŠ štúdia začal pracovať ako predajca a obchodný manažér. Neskôr zastával vrcholové obchodné a manažérske pozície, kde úspešne viedol strategické a obchodné tímy od 5 do 120 zamestnancov. Od roku 2008 pomáha spolu s tímom lektorov a konzultantov firmám, manažérom a podnikateľom v oblasti osobného rozvoja a rozvoja značky zamestnávateľa (HR marketing/Employer branding), v rámci vlastnej konzultačnej spoločnosti.

 

Andrej Winter je konzultant so silným zameraním na dáta a umelú inteligenciu. V minulosti založil a viedol 2 startupy zamerané na talent recruitment, sociálne siete a employer branding. Od roku 2015 je členom predstavenstva HRcomm.

 

Program podujatia: TU
Miesto konania: Osobne v HubHube / online
Organizátor: spoločnosť Anodius (spoločnosť je členom HRcomm)
Registrácia: TU
Účastnícky poplatok: Osobne v HubHube - 39 Eur bez DPH
Online streaming cez aplikáciu ZOOM - 15 Eur bez DPH
Viac informácií:

https://www.experiencetalks.eu/

 

Andrej Winter

Employee Experience Consultant
+421 903 751 791
Andrej.Winter@anodius.com

www.anodius.com