Virtukáva s DEVELORom - Sto riešení za hodinu

Inovácie, donedávna doména externých konzultantov, sa čiastočne presúvajú do interného diania firiem. Inovácie už nie sú niečo, s čím “niekto príde.” Firmy majú inovačné tímy, inovačnú kultúru, podporujú tvorivosť u každého zamestnanca. Alebo, aby sme boli korektní, niektoré firmy to tak majú. Niektoré by to tak chceli.

 

Biznis chce inovačnú kultúru, HR potrebuje reagovať

 

Biznis hlad po uvoľnení tvorivosti a inovatívnosti vytvára požiadavku voči HR: “Zabezpečte vo firme kultúru tvorivosti a inovácií.”

Je to správne? Nie úplne, keďže HR nie je nositeľom kultúry firmy, je jej podporovateľom. Avšak požiadavka existuje a HR sa s ňou chce vyrovnať.

Na našej virtuálnej káve máme ambíciu nielen HR profesionálom, ale aj manažérom z biznisu, pomôcť nájsť cestu ako dostať inovačnú kultúru do firmy. A nielen tým, že zorganizujeme inovačné dni.

Registrujte sa získajte za 90 minút prehľad, ktorý vás posunie ďalej.

Registrujte sa a získajte za 90 minút prehľad, ktorý vás posunie ďalej v tom, ako formovať firemnú tvorivú a inovačnú kultúru a zároveň pomôže vám samým byť tvorivejšími a nachádzať nové riešenia. 

 

Pozrieme sa na inovácie a kreativitu z viacerých uhlov

 

V rámci hodiny a pol o kreativite plánujeme pokryť minimálne tieto témy:

  • Otvorenie
  • Manifesto za inováciu a tvorivosť – Prečo sú teraz ešte dôležitejšie, než boli?
  • Bariéry tvorivosti – Čo nás blokuje a ako tieto bariéry prekonať?
  • Jedna cesta neexistuje – Príklady inovačných prístupov
  • Ako na to – Čo môže urobiť HR, čo manažéri a čo samotní zamestnanci?
  • Diskusia
  • Záver

 

Počas celého programu vás Martina a Ľubica budú aktívne zapájať – či už otázkami, zdieľaním skúseností, alebo priamo praktickým skúšaním nových postupov a nástrojov.

 

Získate ucelenú dávku odpovedí

 

Podujatí je dosť. Možno zvažujete, prečo prísť sem. Myslíme si, že najmä preto, že vám tento event vie uľahčiť cestu za inovatívnosťou. Namiesto hľadania a prehrabávania sa v množstve zdrojov vám poskytneme ucelený, kondenzovaný prehľad. Čo vám môžeme prisľúbiť je, že:

Nájdete si sami odpovede na to, ako svoju tvorivosť odblokovať, vďaka čomu budete nachádzať nové riešenia a nápady na to ako robiť svoju prácu jednoduchšie.

Spoznáte rozličné prístupy k tvorivosti a inovovaniu a budete tak mať lepšiu východiskovú pozíciu pri ich zavádzaní, či zlepšovaní vo vašej firme.

Prediskutujete výzvy zavádzania inovácii s kolegami v iných firmách, ktorí sa pasujú s podobnými otázkami. Vytvoríte si tak podpornú skupinu, ktorá vám bude dlhodobo zdrojom pre napredovanie.

A ešte jedna vec – užijete si dynamických a poučných 90 minút v príjemnej atmosfére v inom duchu, než každý bežný pracovný deň.

 

Kedy?

29. apríl 2021

Kde?

ZOOM business

Pre koho?

Pre interných HR profesionálov a manažérov, ktorí chcú vniesť tvorivosť a inováciu do tímu či firmy.

Organizátor:

spoločnosť DEVELOR (spoločnosť je členom HRcomm)

Registrácia:

TU

Viac informácií:

www.develor.sk