Nominácia na HRtalent 2021 spustená

Milí priatelia,

 

už šesť rokov s úžasom sledujeme, čo všetko talentovaní mladí ľudia v oblasti HR dokážu, čo všetko zastrešujú, do akých projektov sa zapájajú a ako ľudí podporujú a spájajú.

 

Tento ročník bude jedinečný. Po naozaj ťažkom roku 2020, keď práve na pleciach HR spočívalo veľa ťaživých rozhodnutí, veľa úsilia, psychickej sily a odhodlanosti, veľa prebdených nocí a plánovania nenaplánovateľného, sa tešíme na to, že svojimi nomináciami poďakujete a oceníte vašich mladých HR-istov, ktorí si to odžili s vami.

 

Ak máte vo svojom HR tíme mladého, šikovného a inšpiratívneho človeka, vyplňte prosím nominačný formulár na jeho/jej ocenenie cenou HRTalent 2021 najneskôr do 28.2.2021.

 

Cieľom tohto ocenenia je na jednej strane povzbudiť a podporiť mladých schopných a inšpiratívnych ľudí v HR, a zároveň zviditeľniť a zatraktívniť HR oblasť pre tých ešte mladších, ktorí sa zatiaľ len rozhodujú, kam sa budú kariérne uberať a hľadajú svoje vzory.

 

Všetky potrebné informácie nájdete na webstránke HRTalent www.hrtalent.sk.

V prípade, že vo Vašom tíme nie je človek, ktorého by bolo možné nominovať, máme na Vás prosbu:
Ak viete o HR manažérovi / manažérke, ktorí majú vo svojom tíme inšpiratívnych mladých ľudí, alebo viete priamo o konkrétnom nadanom mladom človeku (v inej firme), dajte nám prosím naňho / na ňu kontakt, radi sa s nimi spojíme.

Víťaz bude vyhlásený 17.6.2021 počas galavečera Odovzdávanie cien HRTalent a HRLeader 2021.