BILLA s.r.o.

Pôsobnosť BILLA sa na Slovensku datuje od roku 1993 a od tohto momentu poskytuje BILLA prácu aj na Slovensku. Dnes v spoločnosti pracuje viac ako 4000 zamestnancov, ktorí zabezpečujú ten najlepší servis a produkty našim zákazníkom vo viac ako 130 predajniach. Centrála spoločnosti BILLA Slovensko sa nachádza v Bratislave. Všetky predajne boli dlhšie zásobované len jedným skladom, ktorý sa nachádza v Senci, avšak v roku 2012 bol otvorený sklad v Petrovanoch, okres Prešov. Sme rastúca a expandujúca spoločnosť – našim zamestnancom poskytujeme stabilné zamestnanie v spoločnosti s budúcnosťou.

 


Kontaktná osoba: 
Richard HAVRILA
HR Manager

 

Richard pôsobí v spoločnosti od septembra 2014, kde zastrešuje riadenie celého HR oddelenia. Zodpovedá za oblasti recruitmentu, administrácie, odmeňovania, rozvoja a vzdelávania, riadi viacero HR projektov. Do oblasti jeho pôsobenia taktiež spadá HR marketing, HR reporting a príprava HR budgetu. 

„Som otvorený novým „connections“ na LinkedIn. Rád pomáham ľuďom získať prácu a rád dávam mladým ľuďom prvé pracovné príležitosti. Stále hľadám best practices v oblasti HR a každý deň sa snažím posunúť svoje úlohy aspoň o malý krôčik dopredu.“
Kontakt: r.havrila@billa.sk