Andrej Winter a HRcomm

Medzi našich častých účastníkov chopkových konferencií patrí aj Andrej Winter zo spoločnosti JobAngels.co, ktorý nám tiež pohotovo odpovedal na naše 3 otázky smiley

 

1. Andrej, čo Ty a Chopok (okrem lyžovania)?
"Na Chopku som ako turista bol naposledy pred 20. rokmi. Vo Wellness hoteli Chopok za posledné dva roky už tri krát na našej HRcomm konferencii. Nečudo, že sa mi slovo Chopok viac spája s odbornými témami a s príjemnou spoločnosťou."

 

2. Čo Ty a HRcomm?
"Je to približne rok, čo som sa stal súčasťou tímu HRcomm. A okrem skvelých aktivít, ktoré HRcomm robí, oceňujem najmä to, akých ľudí dokáže spájať. Som vďačný za to, že vďaka HRcomm-u môžem byť v spojení s najväčšími profesionálmi v HR a som rád, že to má často aj veľmi priateľskú a neformálnu podobu."

 

3. Koho chceš tento krát na Chopku stretnúť?
"Teším sa na všetkých, ktorí sa tam chystajú a špeciálne na ľudí, čo budú prezentovať svoje startupy z HR: Jozef Porhinčák, Rudo Tesár, Zuzana Barková, Andrej Solár, Tomáš Rosputinský, Peter Výberči."

 

 Aj s Andrejom máte možnosť stretnúť sa na konferencii "VZDELANIE JE MŔTVE, NECH ŽIJE VZDELÁVANIE?". Viac informácií o konferencii nájdete TU

 

Prečo má podľa Lukáša Bakoša z Maxman Consultants Chopok vynikajúcu karmu? Dočítate sa v miniblogu tu.