Vianočný príhovor Tatiany Orglerovej, prezidentky HRcomm

Priatelia,

v decembri mám vždy pocit, že tých povestných 24 hodín je málo, že aj k tým 7 dňom by mi nejaký ten navyše urobil dobre... Píšem Vám vo štvrtok v noci, vytiahla som z rúry posledné medovníčky, dobalila som vianočné darčeky, zapálila som sviečku a naliala si pohár dobrého talianskeho vínka… Bilancujeme.

Pre našu komunitu v rámci HRcomm bol rok 2017 určite tým doposiaľ najúspešnejším. Obidve chopkovské klasiky boli inovované vo svojom koncepte, priniesli sme nový formát tzv. business stages, spojili sme sily s inovatívnym partnerom, na obidvoch akciách sme mali rekordnú účasť. Rovnako jesenná TREND konferencia Personálny manažment 2017 oslovila viac ako 250 manažérov a Váš feedback svedčí o tom, že ideme dobrým smerom. Novembrový HRcomm Masterclass Summit s Nadyou Zhexembayeva bol skutočne vyvrcholením tohtoročných aktivít. Pre mňa osobne bol masterclass o inovačnom mindsete a  tým povestným vykuknutí „za roh“.

Teším sa na Vianoce, ako každá mama hlavne na príchod mojich dvoch dospelých detí zo zahraničia domov, teším sa na stretnutie s mojimi rodičmi, kedy sa na malú chvíľku stanem opäť dieťaťom aj ja a moja mama ma bude napchávať domácim krémešom, teším sa na dlhé prechádzky v parku a stretnutia s priateľmi.

Želám Vám, priatelia, pokojné sviatky, aby ste ich strávili v kruhu svojich najbližších a milovaných. Prajem Vám pokoj v duši, lásku, nádej a radosť. Želám si, aby sme neprestali snívať, aby sme mali okolo seba vždy priateľov, ktorým môžeme povedať VŠETKO.

Aby ste  si vychutnali krásu ticha, nádheru slnečného svetla, tajuplnosť tmy, silu ohňa, energiu vody, sviežosť vzduchu, moc zeme, lásku ktorá siaha až na dno srdca.
Aby sme spolu našli tie najlepšie slová pre ľudí v tiesni, pre ľudí plných šťastia, pre ľudí v zajatí strachu a neistoty a pre ľudí, ktorých milujeme.

Nech sú naše činy a slová mostom k tým druhým,


 

Tatiana Orglerová
prezidentka HRcomm