20. riadne valné zhromaždenie členov HRcomm - ZRRĽZ

Milí členovia HRcomm - ZRRĽZ,

 

v mene Braňa Vargica, prezidenta Združenia, si Vás dovoľujeme pozvať na 20. riadne Valné zhromaždenie členov HRcomm - ZRRĽZ, ktoré sa bude konať dňa 20. novembra 2014 (štvrtok) v čase od 13.00 do 16.00 hod. v Bratislave, v spoločnosti die Berater Slovensko s.r.o.

 

Pozvánku na 20. RVZ nájdete tu.

Prosíme Vás o vyplnenie a poslanie Návratky na VZ, ktorá nám zároveň slúži aj na aktualizáciu databázy a Adresára členov HRcomm - ZRRĽZ. Prosíme Vás o jej vyplnenie a poslanie aj v tom prípade, že sa VZ nezúčastníte.

 

Zároveň by sme chceli veľmi pekne poďakovať všetkým za spätnú väzbu na fungovanie HRcomm - ZRRĽZ v roku 2014 a v prípade, že ste dotazník ešte nestihli vyplniť a poslať, ešte stále máte možnosť, Vaša spätná väzba je nám veľmi nápomocná. 

 

Podkladové materiály na 20. RVZ nájdete na členskej zóne HRcomm (nachádza sa na ľavej lište v menu). V prípade, že nemáte prístupové údaje, kontaktujte nás na hrcomm@hrcomm.sk, obratom Vám ich pošleme.

 

Program 20. RVZ
12:30 - 13:00 - registrácia účastníkov
13:00 - 16:00 - rokovanie Valného zhromaždenia

 

Miesto konania:
die Berater Slovensko, s.r.o., Aupark Tower, Einsteinová 24, 851 01 Bratislava. Spoločnosť sa nachádza na 8. poschodí, kde sa dostanete jedným zo šiestich výťahov, ktoré sa nachádzajú priamo pri hlavnom vchode (blok A).

 

Parkovanie:
využiť môžete podzemnú garáž nákupného strediska Aupark, ktorá je prepojená s Aupark Tower. Prvé 3 hodiny sú bezplatné, každá ďalšia začatá hodina 3,-€. Pre viac info tu.