Experience Talks - Ako spojiť vedenie, HR, marketing, sales a vybudovať lovebrand na LI?│Aký má zmysel, aby člen boardu banky komunikoval na LI?

 

     

 

 

Ivana Brutenič

 

Ako spojiť vedenie, HR, marketing a sales a vybudovať lovebrand na LinkedIne?

 

 

 

Andrej Viceník

 

Aký má zmysel, aby člen predstavenstva banky komunikoval na LinkedIne?

 

Ako spojíte vedenie, HR, marketing a sales, aby ste vybudovali lovebrand na LinkedIne? Prečo by obchodníci mali podporovať personalistu, či marketéra a naopak? Ako dosiahnete, že sa z kolegov stanú zanietení ambasádori firemnej kultúry a hodnôt a aký to má vplyv na customer a employee experience. Podelím sa s vami o 7 rokov nastavovania LinkedIn stratégií pre výnimočné značky.

 

 

Angažovanosť kolegov aj spätná väzba od klientov – aj to vám prinesie LinkedIn. Dozviete sa viac o tom ako si nastavuje svoje ciele na tejto sieti rodený obchodník, ako prebieha celý proces prípravy a či si vlastne píše sám svoje texty. Prezradí ako na to reagujú kolegovia, ale aj klienti a kde na to celé berie čas. A tiež ako sa dostal od životopisu na LinkedIne k 10 000 followerom.

 

Ivana je spoluzakladateľkou projektu LINKEDINSTRATEGIE.SK. Pomohla budovať LinkedIn značky firmám ako VÚB banka, dm drogerie markt, Lidl. Vyškolila viac ako 5000 ľudí na Slovensku aj v zahraničí, ako zaviesť LinkedIn naprieč celou firmou tak, aby sa zamestnanci stali ambasádormi a získavali tak priamo aj nepriamo nových klientov, kolegov a obchodných partnerov.

 

 

 

Andrej je vrchným riaditeľom úseku firemného bankovníctva a členom predstavenstva VÚB banky. Aj napriek tomu, že vždy túžil pracovať v banke, po vysokej škole začínal v poisťovníctve. Ešte v minulom tisícročí. Tam zistil, že obchod je to, čo ho baví a už sa toho nepustil. Vo VÚB banke najprv viedol odbor zameraný na veľkých firemných klientov a neskôr riadil celoslovenskú sieť firemných pobočiek pre malé s stredné podniky. Celkovo pôsobí v banke už 15 rokov.

 

 

 

Program podujatia:

TU

Miesto konania:

Online

Organizátor:

spoločnosť Anodius (spoločnosť je členom HRcomm)

Registrácia:

TU

Účastnícky poplatok:

Na podujatie sa môžete prihlásiť výberom jednej z navrhovaných možností:

Online streaming  cez aplikáciu ZOOM 15 Eur bez DPH

Osobne v HubHube 29 Eur bez DPH

Viac informácií:

https://www.experiencetalks.eu/

 

Andrej Winter

Employee Experience Consultant
+421 903 751 791
Andrej.Winter@anodius.com

www.anodius.com