Life Up s.r.o.

Sektor: Poradenstvo, vzdelávanie

Regionálne kluby: HRcomm klub BRATISLAVA

Domovská stránka: www.life-up.sk

 

Hlavný predmet činnosti:

  • Firemné vzdelávanie a poradenstvo v L&D.

 

Spolosnosť Life Up je vzdelávaco-poradenská agentúra poskytujúca služby v oblasti firemného vzdelávania, rozvoja a koučingu.

Sme tím profesionálov, ktorí tvoria a realizujú pre väčšie spoločnosti rozvojové programy, často prispôsobované na mieru firemnej kultúry. Rozvojové programy pod taktovkou Life Up sa najčastejšie zameriavajú na témy tímových vzťahov, tímovej dynamiky a tímového koučingu. Líderské programy Life Up sa zameriavajú na posilnenie nevyhnutných líderských zručností 21. storočia ako sú Kritické myslenie, Emočná zrelosť v roli lídra, Wellbeing a Koučing.

Posledných 5 rokov sme absolvovali niekoľko úspešných projektov v téme reorganizácia a vedenie tímov v čase väčších procesných zmien ako sú fúzia, zmeny zostavy tímov a segmentov a s tým spojená podpora lídrov v týchto časoch a tiež replacement a outplacement ľudí počas alebo po fúzii.

V tíme Life Up ako sú konzultanti s HR skúsenosťou, preto sú pre nás zostavy a podpora mentoringových a talentových programov radosťou, pretože veríme na princíp, že väčšie procesné zmeny prinášajú aj mnohé príležitosti, nielen náročné situácie.

Sme zároveň tvorcami doplnkových, kreatívnych, rozvojových pomôcok, ktoré sa dostali L&D, HR profesionálom a koučom už do 16 krajín Európy.

V rozvojových programoch využívame 10 rokov potenciálovu diagnostiku Lumina.