HR inšpirácia 2022 - Online prezentovanie projektov

13. - 14. september 2022 (13:00 - 15:00 hod.) online

 

Rozhodnite aj vy o najinšpiratívnejšom projekte ocenenia HR inšpirácia 2022, ktorý získa cenu HR verejnosti.

 

Do tretieho ročníka ocenenia HR inšpirácia sa prihlásilo 23 projektov, z ktorých 22 projektov postúpilo, aby zabojovalo o ocenenie HR inšpirácia.


Hlavným cieľom súťaže HR inšpirácia je oceniť výnimočné projekty inovatívneho riešenia v oblasti HR. Ocenenie má slúžiť ako motivácia pre zamestnancov HR oddelení nebáť sa prísť s novými myšlienkami. 

 

V rámci súťaže budú udelené 2 ceny:

Cena CEO´s –  bude udelená odbornou porotou zostavenou zo CEO´s spoločností, ktoré sa dostali do povedomia inovatívnym prístupom. Všetky úspešné projekty porota posudzuje na základe prihlášky a videoprezentácie, ktorá je súčasťou prihlásenia sa do súťaže.

Cena HR verejnosti – bude udelená HR verejnosťou na základe online prezentácie postupujúcich projektov v dňoch 13. a 14. septembra v čase od 13:00 do 15:00 hod.

 

 

Rozhodnite aj vy o víťazovi ceny HR verejnosti

 

Počas oboch dní budú spoločnosti online prezentovať svoje súťažné projekty. Účastníci online prezentácie budú mať následne priestor popýtať sa na podrobnosti k projektu.

Oboznámiť sa s jednotlivými projektami môžete aj vopred TU

 

  • Podujatie je určené pre každého, kto sa chce inšpirovať.
  • Vstup je voľný (bezplatný) a kapacita neobmedzená. 
  • Link na prihlásenie sa na online prezentáciu projektov vrátane formulára na hlasovanie za najinšpiratívnejší projekt budeme posielať zaregistrovaným účastníkom dňa 12. 9. 2022.