fb in
+421 2 5564 2471ico_phone
Konferencia Chopok Nr. 2: Digitálne vzdelávanie – výzva, luxus alebo nevyhnutnosť?
 

DUŠAN ŠEMRINEC

Partner │ Art of Change Slovensko

 

Dušan vyštudoval informačné technológie na FHI EU v Bratislave. Už počas štúdia pracoval v oblasti vzdelávania a rozvoja, medzi jeho prvé projekty patrila aj práca na prieskume odmeňovania v zahraničných firmách na Slovensku. Následne pôsobil v Prahe ako tréningový manažér pre Opel v ČR/SR, pokračoval revitalizáciou tréningového tímu pre General Motors South East Europe v Budapešti. V tomto čase začal spolupracovať aj s neziskovou organizáciou Centrum pre filantropiu. Následne spojil svoju kariéru s finančným sektorom – v ING Životnej poisťovni (dnes NN) pôsobil takmer 9 rokov na pozíciách HR Sales manažéra, Obchodného riaditeľa, a Riaditeľa pre stratégiu obchodu a HR Sales ČR/SR. Od roku 2015 sa venuje konzultantskej, lektorskej a koučovacej práci, dnes ako partner Art of Change Slovensko.

 

LINKEDIN PROFILE


 

 

KATEŘINA KOVÁŘOVÁ

vedúca oddelenia Vzdelávanie a rozvoj zamestnancov │ ArcelorMittal Ostrava

 

Kateřina vyštudovala Vysokú školu banskú, Fakultu metalurgie a materiálového inžinierstva. V súčasnosti pracuje na pozícii vedúcej oddelenia vzdelávanie a rozvoj zamestnancov v ArcelorMittal Ostrava a.s., najväčšej hutníckej spoločnosti v Českej republike. Oblasťou firemného vzdelávania sa zaoberá od roku 1994. Má skúsenosti s prípravou a realizáciou rozvojových programov pre rôzne skupiny zamestnancov, podieľala sa na zavedení systému hodnotenia s nadväznosťou na odmeňovanie a vytvorenie komplexného talent management programu a to aj pre robotnícke profesie.


 

 

TOMÁŠ PĚTVALDSKÝ

vedúci oddelenia Bezpečnosti práce │ ArcelorMittal Ostrava

 

Tomáš vyštudoval Vysokú školu banskú, Fakultu Bezpečnostného inžinierstva. V súčasnej dobe pracuje na pozícii vedúceho oddelenia Bezpečnosti práce v ArcelorMittal Ostrava a.s., najväčšej hutníckej spoločnosti v Českej republike. Do spoločnosti ArcelorMittal nastúpil v roku 2008 na pozíciu bezpečnostného technika, posledných 6 rokov zastáva funkciu vedúceho oddelenia. Jeho snahou je zapájať do vyhľadávania rizík čo najširšiu skupinu osôb. Na tento účel sa podieľal na realizácii projektov „Rudých Škorpiónů“, školeniach „Upozorni mě“ alebo „Vedení k bezpečnosti“.

 

LINKEDIN PROFILE


 

 

BAŠKA KLIMEK

Project Leader & Labmaster AppsLab │ Butterfly Effect

 

Z bankového sektora prešla Baška do reklamných a technologických agentúr na pozíciu Content Strategist pre klientov ako Viamo, VÚB, Sberbank, O2. Spoluzaložila Impact Incubator, Business Clinic - poradenstvo pre začínajúce startupy a slovenskú pobočku medzinárodnej platformy coworkingov Impact HUB Bratislava. Venuje sa dizajnu vzdelávacích programov v IT a biznis odvetví. Dnes tvorí obsah AppsLabu, v ktorom vedie vývojárske tímy zložené z dizajnérov, programátorov aj biznis ľudí a vedie vzdelávací program Butterfly Effect - praktické vzdelávanie pre digitálny biznis. Pokladá sa za večného študenta, preto si doplňuje vzdelanie v oblasti testerstva a návrhu softvérových riešení. V roku 2018 bola zaradená magazínom Forbes Slovensko medzi 30pod30 talentovaných Slovákov v kategórii veda a vzdelávanie.

 

LINKEDIN PROFILE


 

 

PAULA SETNICKÁ

People Partner │ Pixel Federation

 

Svoju cestu v Pixel Federation začala Paula popri štúdiu Teórie Digitálnych hier. Počas troch rokov vystriedala viacero produktovo orientovaných pozícií, kým nenašla svoje miesto v People Teame. Dnes má Paula na starosti prezentáciu Pixel Federation na domácich aj medzinárodných konferenciách. Popri tom sa venuje spolupráci so školami, vzdelávacími inštitúciami a koordinuje firemné stáže.

 

LINKEDIN PROFILE


 

 

IRINA BOLOTOVA

Group Talent Manager, Regional HR Manager for EE, Spain │ SA Eurofit Group

 

Irina je Group Talent Development Manager v skupine Eurofit, ktorá je 1 Tier dodávateľom v automobilovom priemysle. Irina celosvetovo vedie Talent management a T&D aktivity v skupine Eurofit a zároveň je HR Business Partnerom pre závody vo východnej Európe, Španielsku a Južnej Afrike. Pred tým bola HRD v spoločnosti Holcim Russia, a iných medzinárodných spoločnostiach v priemysle, developmente a FMCG. Irina získala titul PhD. z psychológie na Štátnej univerzite v Petrohrade.

 

LINKEDIN PROFILE


 

 

ĽUBICA GARAJOVÁ

manažérka Oddelenia vzdelávania a rozvoja │ ČSOB Finančná skupina

 

Ľubica pôsobí ako manažérka Oddelenia vzdelávania a rozvoja pre ČSOB Finančnú skupinu. V minulosti viedla oddelenie HR vzťahového manažmentu a kariérneho rozvoja v Sberbank. V oblasti finančníctva pôsobí viac ako 20 rokov a v rámci jej HR kariéry si prešla aj viacerými expertnými pozíciami v oblasti personálneho konzultantstva, poradenstva pre expatov, talent manažmentu a koučingu. Ľubica rada pracuje na nových projektoch nielen v oblasti HR a rada zdieľa nápady a skúsenosti, ktoré sa jej osvedčili. Medzi jej najväčšie koníčky patrí cestovanie, mačky, lyžovanie a prechádzky so psom.

 

LINKEDIN PROFILE


 

 

SVETOZÁR STYK

Product & Services Training Manager │ Orange Slovensko

 

Prakticky celú svoju profesionálnu kariéru zasvätil Sveťo telekomunikačnému biznisu a rozvoju ľudí. V spoločnosti Orange je takmer od úplného začiatku, keď si postupne prešiel pozíciami predajcu a neskôr call center agenta. Od roku 2000 sa venuje vzdelávaniu, najskôr v rámci Úseku služieb zákazníkom, od roku 2008 v pozícii Product & Services Training manažéra na Úseku ľudských zdrojov. Tu má na starosti vzdelávanie zákazníckej podpory a elektronické vzdelávanie pre celú spoločnosť. „Tým, ako sa zásadne mení trh a biznisové prostredie, meníme aj my spôsoby vzdelávania a nášho prístupu k nemu. Veľký dôraz kladieme na elektronické spôsoby, ktoré systematicky rozvíjame. V poslednej dobe ma fascinuje svet sociálnych médií a ich využitia v podnikovej sfére.“

 

LINKEDIN PROFILE


 

 

ELENA URBANOVÁ

Senior Experience Designer │ e-learnmedia

 

Elena vyštudovala aplikovanú informatiku na FMFI UK v Bratislave. Od roku 2012 pracuje v spoločnosti e-learnmedia. Venuje sa digitálnemu vzdelávaniu z hľadiska metodiky aj samotnej realizácie. Pracuje v niekoľkých autorských nástrojoch a vedie školenia a workshopy z oblasti digitálneho vzdelávania.


 

 

MATÚŠ KOTHAJ

Learning Experience Designer | e-learnmedia

 

Matúš už popri štúdiu práva na Karlovej Univerzite v Prahe začal pracovať vo veľkých medzinárodných firmách, kde si postupne prešiel takmer všetkými HR pozíciami, až sa nakoniec našiel v digitálnom vzdelávaní dospelých kolegov zo všetkých kútov sveta. Korporátnu kariéru však minulý rok zavesil na klinec a vydal sa vzdelávať svojich rodných Slovákov. “Snažím sa do firemného vzdelávania vniesť trochu viac ľudskosti a sedliackeho rozumu. My moderní kancelárski ľudia máme totiž často tendenciu si život i vzdelávanie vo firmách zbytočne komplikovať.”

 

LINKEDIN PROFILE


 

 

 

MARTIN KALENDA

Senior Consultant, konateľ │ Image Lab

 

Martin je zakladateľom a vlastníkom poradenskej spoločnosti Image Lab. Vo svojej práci prepája znalosti medicíny, biznisu a neuropsychológie. To prináša odvážne a netradičné pohľady na riešenie tém rozvoja výkonnosti organizácie, strategických zmien a rozvoja ľudského kapitálu. Martin vyštudoval medicínu, atestoval zo všeobecného lekárstva a leteckej medicíny. Na Nottingham Trent University získať titul MBA. V súčasnej dobe Martin pracuje ako konzultant a strategický poradca v rade spoločností. Medzi jeho klientov patria napr. Slovnaft, MOL, STOCK, Kooperativa, ŠKODA Auto, Porsche Slovakia, Draeger ai. Za projekt STOCK LEADERSHIP ACADEMY získal Martin Kalenda cenu HREA - Human Resources Excellence Award.

 

LINKEDIN PROFILE


 

 

DANIELA KRÍŽIKOVÁ

Managing Director, Senior Consultant │ Image Lab SK

 

Daniela vyštudovala psychológiu na Univerzite Komenského v Bratislave a svoju profesionálnu dráhu zahájila ako klinický psychológ. Absolvovala výcvik v psychoterapii a nadobudla skúsenosti s prácou so skupinovou dynamikou a psychodiagnostikou. Po niekoľkých rokoch preniesla svoje skúsenosti do prostredia biznisu, kde začala pôsobiť lektor v oblasti firemného vzdelávania, neskôr ako kouč a manažér predaja v medzinárodnej finančnej inštitúcii. Od roku 2014 Daniela vedie slovenskú pobočku poradenskej a vzdelávacej spoločnosti Image Lab. Venuje sa individuálnemu a organizačnému rozvoju, pre klientov pripravuje projekty zamerané na zmenu firemnej kultúry, rozvoj lídrov, zvýšenie motivácie. Je certifikovaná koučka a vedie výcvik koučov v Gestalt prístupe.

 

LINKEDIN PROFILE