fb in
+421 2 5564 2471ico_phone
Aon Hewitt

Menom spoločnosti Aon Hewitt by sme Vás radi pozvali na slávnostné vyhlásenie výsledkov štúdie Best Employers 2014. V tomto roku sa vyhlásenie uskutoční v rámci podujatia OD DEMOTIVÁCIE K NADŠENIU ZAMESTNANCOV, ktoré organizujeme v spolupráci s naším partnerom Business Leaders Forum (Nadácia Pontis).

 

Vyhlásenie výsledkov štúdie Best Employers prebehne 20. novembra od 15:00 v IMPACT HUB na Hviezdoslavovom námestí 20 v Bratislave a účasť je zadarmo. Je potrebné sa prihlásiť najneskôr do 19. novembra 2014, najlepšie e-mailom na tereza.jungwirthova@aonhewitt.com.

 

Radi sa s Vami stretneme i v priebehu programu podujatia OD DEMOTIVÁCIE K NADŠENIU ZAMESTNANCOV, ktoré vyhláseniu výsledkov predchádza. Tohtoročným účastníkom štúdie Best Employers Slovensko ponúkame špeciálnu zľavu 20% z účastníckeho poplatku (nutné uviesť v registračnom formulári podujatia na stránkach Nadácie Pontis). Účastnícky poplatok je 99 EUR bez DPH na účastníka.

 

Budeme sa tešiť na stretnutie,

 

 

Poznáte ten pocit, keď prídete v pondelok ráno do práce a na tvárach Vašich zamestnancov či kolegov čítate, že toto je to posledné miesto, kde by práve chceli byť?

 

Vyvesujete na nástenky motivačné citáty, organizujete adrenalínové teambuildingy, dokonca ste ochotní prijať výzvu obliekať sa celý týždeň ako Gandalf z Pána prsteňov, len aby Vaši zamestnanci s nadšením dosiahli KPIs, no dlhodobo vnímate pokles energie a motivácie na pracovisku?

 

Príďte na podujatie OD DEMOTIVÁCIE K NADŠENIU ZAMESTNANCOV, ktoré vzniklo spojením obľúbených HR seminárov, 7. ročníka Fóra o firemnej filantropii a spustením novej iniciatívy zapájania zamestnancov do pro bono aktivít. 

 

Namixovali sme pre Vás obsah, ktorý Vám pomôže zmeniť atmosféru vo Vašej firme. Nezávisle od toho, či sa venujete ľudským zdrojom, firemnej filantropii, dobrovoľníctvu, komunikácii alebo marketingu.

 

Na tohtoročnom fóre na Vás čaká: 

  • Hlavný rečník Ari Weinzweig, spolumajiteľ a riaditeľ firmy Zingerman’s Community of Businesses, ktorá je označovaná za najúžasnejšiu, pred časom ešte malú firmu v Amerike. Ari Vám prezradí, ako môžete demotiváciu a stratu nadšenia svojich ľudí zastaviť a pretaviť do tvorivosti a lojality
  • Pozvanie na fórum prijal aj Max Skolnik, výkonný riaditeľ organizácie Taproot Foundation vo Washingtone D.C., ktorá zapája ľudí z biznisu do pro bono služieb pre neziskové organizácie. Podľa Maxa pro bono aktivity zvyšujú kreativitu a produktivitu zamestnancov, čo má v konečnom dôsledku pozitívny dopad na ekonomické výsledky firmy.
  • Počuli ste o štúdii Best Employers a chcete vedieť, čo firmy na jej popredných priečkach robia inak? Tejto téme sa na fóre bude venovať Ivana Vandlíčková z Aon Hewitt. A poobede sa medzi prvými dozviete, kto získa tohtoročné Best Employers Awards.
  • Nebudú chýbať ani interaktívne worshopy a bar camp na rôzne témy.

 

 

Podrobnejšie informácie sú k dispozícii na www.nadaciapontis.sk