fb in
+421 2 5564 2471ico_phone
STARTUPY

Spájame komunitu profesionálov a tých ktorí chcú pre HR prinášať nové unikátne prístupy a riešenia. Každý startup zapojený do našej podpory poskytuje zľavu zo svojich služieb pre našich členov. Podpora startupov v rámci našej komunity a možnosť zapojenia startupu schvaľuje predstavenstvo HRcomm.

Poznáte zaujímavý startup v oblasti HR? Dajte nám o ňom vedieť a my radi preskúmame, či spĺňa stanovené podmienky pre našu podporu. Ďakujeme!

 

Stiahnite si prihlášku a pošlite nám ju na adresu hrcomm@hrcomm.sk

 

 

 

 

 

Pomáhame firmám budovať Employer branding a naberať nových zamestnancov cez sociálne siete. Rovnako pomáhame mladým ľuďom odpovedať na otázku ČÍM CHCÚ BYŤ.

 >>

Uchádzačom o prácu zabezpečíme cez výnimočný videoprofil nové ponuky práce. Firmám prinášame unikátny prístup k efektívnemu výberu nového zamestnanca.

 >>

Job Angels pomáhajú firmám nájsť tých najlepších kandidátov.

 >>

Pomáhame spoločnostiam budovať organizačnú kultúru založenú na slobode, zodpovednosti a dobrých vzťahoch. Pracujeme s vnútorným nastavením a komunikačnými zručnosťami.

 >>

Skillandia je mladá EDtech firma, ktorá inovatívnou formou poskytuje riešenie pre učenie sa a zdieľanie schopností a vedomostí. Prostredníctvom technológie meníme učenie na zážitok, ktorý umožňuje okamžité použitie know-how v praxi.

 >>