fb in
+421 2 5564 2471ico_phone
STARTUPY

Spájame komunitu profesionálov a tých ktorí chcú pre HR prinášať nové unikátne prístupy a riešenia. Každý startup zapojený do našej podpory poskytuje zľavu zo svojich služieb pre našich členov. Podpora startupov v rámci našej komunity a možnosť zapojenia startupu schvaľuje predstavenstvo HRcomm.

Poznáte zaujímavý startup v oblasti HR? Dajte nám o ňom vedieť a my radi preskúmame, či spĺňa stanovené podmienky pre našu podporu. Ďakujeme!

 

Stiahnite si prihlášku a pošlite nám ju na adresu hrcomm@hrcomm.sk

 

 

 

 

 

Pomáhame firmám budovať Employer branding a naberať nových zamestnancov cez sociálne siete. Rovnako pomáhame mladým ľuďom odpovedať na otázku ČÍM CHCÚ BYŤ.

 >>

Staviame komunitu dôveryhodných kultúr a našim hlavným cieľom je pomáhať firmám manažovať svoju firemnú kultúru tak, aby reflektovala ich poslanie a ciele.

 >>

Pomáhame spoločnostiam budovať organizačnú kultúru založenú na slobode, zodpovednosti a dobrých vzťahoch. Pracujeme s vnútorným nastavením a komunikačnými zručnosťami.

 >>

Prepájame univerzity s praxou prostredníctvom interaktívnej online platformy, vďaka ktorej sú študenti pripravovaní pre potreby trhu, čo uľahčuje firmám výber a nábor čerstvých absolventov a študentov.

 >>