fb in
+421 2 5564 2471ico_phone
adidas Slovakia, s.r.o.

Sektor: Obchod (FMCG,Retail)

Regionálne kluby: Bratislavský Regionálny Klub

Domovská stránka: www.adidas-group.com

 

Hlavný predmet činnosti:

  • Maloobchod, veľkoobchod

 

V adidasGroup je to predovšetkým láska k športu, ktorá nás spája a určuje, kým sme a čo robíme. Každý deň. 

 

adidasGroup je jeden z najväčších svetových výrobcov športovej obuvi, oblečenia a doplnkov. Hlavnou snahou spoločnosti je umožniť športovcom jedinečný zážitok pri športovaní, aby boli lepší, rýchlejší, aby podávali čo najhodnotnejšie výsledky, ale najmä, aby sa dobre cítili.

 

Spoločnosť zamestnáva takmer 54 000 zamestnancov vo viac ako 160 krajinách sveta, vyrába vyše 660 miliónov produktov každý rok a v roku 2014 jej tržby predstavovali 14,5 bilióna EUR. 

 

V Bratislave sa nachádza centrála pre región strednej a východnej Európy, v ktorom zamestnávame viac ako 550 zamestnancov v siedmich krajinách: Česká republika, Estónsko,  Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Poľsko a Slovenská republika. 

 

adidasGroup v súčasnosti zastrešuje viacero zvučných značiek, v rámci nášho regiónu sú to značky adidas a Reebok.

 

To, kým sme ako zamestnávateľ, je odzrkadlením nadšenia našich zamestnancov pre športový životný štýl. Sú to práve naši ľudia, ktorí sú kľúčom k nášmu úspechu. Snažíme sa podporovať každého jedného z nás byť lepším, ísť za hranice svojich možností. Intenzívne sa venujeme talentovaným mladým ľuďom, podporujeme ich medzinárodné pôsobenie a pôsobenie na projektoch naprieč rôznymi oddeleniami. Vytvárame priestor pre kreativitu, nové nápady a originalitu. Hráme fair-play, čestne a s rešpektom vzájomnej diverzity.