Porota ceny CEO´s 2022

 

V rámci ocenenia #HRinšpirácie sa udeľujú 2 ceny:

  • Cena HR verejnosti (udelená HR verejnosťou) a
  • Cena CEO´s (udelená vybranou odbornou porotou). Porota, ktorá udeľuje cenu CEO´s je zostavená zo CEO´s spoločností, ktoré sa dostali do povedomia inovatívnym prístupom, čím je dosiahnutá nestrannosť hodnotenia. 

 

POROTA CENY CEO´s 2022:

 

V roku 2022 prijali pozvanie stať sa súčasťou odbornej poroty pri posudzovaní projektov ocenenia #HRinšpirácia tieto inšpiratívne osobnosti:

 

 

Lucia Čišková

Managing Director Business Lease Slovakia
Lucia 13 rokov pôsobí na trhu mobility v oblasti služieb operatívneho leasingu. Vyštudovala Vysokú školu ekonomickú v Prahe, neskôr si urobila MBA v odbore Marketing management & International business. Svoju kariéru začala ako telesales špecialista. Predávala miesta na konferenciách delegátom z firiem z celého sveta po telefóne. Práve táto skúsenosť jej dala základy obchodných zručností. Následne zatúžila robiť obchod face2face a od roku 2009 prešla postupne viacerými obchodnými pozíciami až na pozíciu výkonnej riaditeľky Business Lease Slovakia. Dnes vedie firmu s tímom 50 zamestnancov a ročným obratom 40 mil. EUR. Jej filozofiou je spokojný zamestnanec = spokojný zákazník. Venuje sa hodnotám, firemnej kultúre a má veľkú vášeň pre neustále zlepšovanie zákazníckej skúsenosti a zážitku s Business Lease. Pochádza z Popradu, má jedného syna, učí sa chorvátsky a hrá golf.

 

LINKEDIN PROFIL


 

 

Branislav Poliak

Riaditeľ spoločnosti │MATADOR Industries
Branislav pracuje v oblasti manažmentu viac ako 16 rokov na Slovensku aj v zahraničí. Venuje sa hlavne oblastiam inovácií, rozvoju lídrov a tvorbe tímov. Aktuálne pôsobí v skupine Matador, v ktorej vedie od roku 2018 spoločnosť Matador Industries, a.s. 
V minulosti viedol vývojový tím výrobcu pokladničných riešení Elcom. Od roku 2016 viedol medzinárodný výskumno-vývojový tím výrobcu kompresorov Embraco pre zákazníkov v Európe a v USA. V Embracu so svojím tímom rozbehol Inovačné centrum pre lokálny vývoj produktov a rozvoj kompetencií slovenského závodu a program Inoveum pre rozvoj inovačných schopností stredoškolákov.  Je absolventom štúdia Elektroniky a Telekomunikácií na TUKE a MBA štúdia na Cambridge Business School v Prahe. 

 

LINKEDIN PROFIL


 

 

Michal Meško

CEO Martinus
Michal vyštudoval manažment a marketing na Fakulte managementu Univerzity Komenského v Bratislave. Absolvoval tiež PLD program na Harvard Business School v USA a polročné štúdium so zameraním na spotrebiteľské správanie a internetový obchod na Rijksuniversitat Groningen v Holandsku.V roku 2000 bol spoluzakladateľom stránky Referaty.sk, najväčšieho portálu pre študentov, ktorý v roku 2004 odkúpil Atlas.sk. Zároveň stál v roku 2000 pri vzniku internetového kníhkupectva Martinus, ktorého je dnes spolumajiteľom a CEO. Je držiteľom ocenení EY Podnikateľ roka 2020 a TREND TOP Manažér roka 2018, bol zaradený do zoznamu Forbes 30 pod 30 a medzi inovátorov New Europe 100, zostavovaného Financial Times a Google.

 

LINKEDIN PROFIL