Konferencia Chopok Nr. 1: Sila dôvery – lesk a bieda moci

Sila dôvery – lesk a bieda moci

Mať moc neznamená mať aj dôveru. Je dôvera nosným pilierom moci?

 

19. ročník konferencie PRAKTICKÉ SKÚSENOSTI V RIADENÍ ĽUDSKÝCH ZDROJOV

14. - 15. marec 2019 | Demänovská dolina, Wellness hotel Chopok****

 

Wellness hotel Chopok**** sa 14. a 15. marca 2019 opäť stane miestom, kde budete môcť stretnúť zaujímavých spíkrov nielen z HR prostredia a zároveň navzájom zazdieľať svoje skúsenosti.

 

Odborný partner podujatia: 

„Dôvera je tá najvyššia forma ľudskej motivácie. Prináša to najlepšie z človeka.“

Stephen R. Covey.

 

Tento citát asi najlepšie vystihuje tému, ktorou sa budeme tento rok zaoberať na našej marcovej „Chopkovskej klasike”. Človek je tvor sociálny, je súčasťou sociálnych vzťahov väčších skupín, čo primárne platí na pracovisku. V dnešnej dobe, keď sa snažíme udržať si dobrých zamestnancov a chceme, aby ich pracovné prostredie bolo pre nich dostatočne motivujúce, vyvíjame rôzne aktivity, ktorými podporujeme chod kultúry v spoločnosti. Úloha lídra bola a stále je jednou z najdôležitejších aspektov, prečo naši kolegovia ostávajú alebo opúšťajú spoločnosť... 

 

Čo je teda kľúčom? Prečo niektorí ostávajú a prečo iní nie? Je to o finančných či nefinančných benefitoch, je to o možnostiach, ktoré poskytujeme našim zamestnancom, alebo je to o kultúre vo firme, o tom akí ľudia sú na „hierarchickej" stoličke vyššie?

 

Téma dôvery a moci, hlavne ich využitia, naberá na vážnosti v dnešnej dobe stále viac a viac. Ako používame alebo využívame svoju moc v pracovnom prostredí? Ako odhalíme jej zneužitie? Je pravdivé tvrdenie, že byť dôveryhodný je pocit založený na subjektívnom vnímaní jednotlivca a môže byť silne ovplyvnený okolím, v ktorom žije a pracuje? Je možné dôveru dosiahnuť starostlivosťou, otvorenosťou, byť príkladom, alebo potrebujeme ešte niečo viac?

 

Na tieto otázky a samozrejme aj iné sa budeme snažiť nájsť odpovede. Odpovede vychádzajúce z praxe Vám ponúknu práve tí, ktorí sa s touto problematikou stretávajú každý deň, sú to CEO´s a HR ľudia, ktorí nám budú zdieľať svoje skúsenosti a názory... Pozvanie na túto konferenciu prijali veľmi zaujímaví spíkri a preto veríme, že to bude pre Vás prínosné a praktické. Pripravte si otázky a určite buďte pri tom...

 

Aj napriek tomu, že hotel Wellness Hotel Chopok **** je už pár týždňov vypredaný, vďaka partnerovi Mercedes-Benz Bratislava bude pre Vás počas celej konferencie zabezpečená kyvadlová doprava z okolitých hotelov. Váš komfort a spokojnosť sú pre nás kľúčové. 

 

Cieľová skupina: CEO, HR riaditelia, Línioví manažéri, HR manažéri a špecialisti

 

Dress Code: Smart Casual

 

Fotografie z minuloročnej konferencie nájdete TU.

Priebeh minuloročnej konferencie si môžete pozrieť v nasledujúcom videu: