TREND konferencia Personálny manažment 2017

HR 2020: Trh práce 4.0. Technológie. Inovačná kultúra.

3. - 4. október 2017, DoubleTree by Hilton Hotel, Bratislava

 

Čo všetko má obsahovať a aké riešenia má ponúkať HR appka blízkej budúcnosti? Všetci volajú po inováciách a zmene riadenia kultúry, ale kto u vás rozhoduje o tom, kto je “in” a kto už nepostupuje do ďalšieho kola výberu? Hipsteri sú v kurze, ale demografia nepustí. Vyhrajú tí, ktorí zamestnajú dnešných 50-nikov... a z Balkánu…. 

V priebehu najbližšieho desaťročia bude na Slovensku naďalej klesať počet 30-ročných a narastať počet 50-nikov. Odborníci hovoria, že do roku 2030 polovica dnešných pracovných pozicii nebude existovať. Spoločnosti tlačia na inovácie, ako ale zabezpečiť aby sa do firmy dostali “inovačné typy”? Máme začať zamestnávať pravo-hemisferické profily (kreatívcov) aj na ľavo-hemisferické pracovné pozície? Aké sú merateľné elementy firemnej kultúry? Dajú sa orientovať na podporu inovácii a akú rolu v ich budovaní a podpore zohráva HR? A nemá sa najskôr HR samo inovovať?
Otázok, ktoré by mali trápiť dnešných lídrov organizácii o blízkej budúcnosti práce a pracovnej sily je mnoho. Spoločne s našimi spíkrami sa pokúsime na TREND konferencii Personálny manažment 2017 hľadať na niektoré z nich odpovede. Na konferencii vystúpi mimoriadne rôznorodá a multikulturálno-multigeneračná skupina spíkrov aj preto, lebo práca HR je čím ďalej tým intenzívnejšie multidisciplinárna. Čakajú Vás opäť dva dni odborných prednášok, networkingu a výmeny skúseností. 

 

Na konferenciu Vás osobne pozýva Maxim Strashun, Head of Talent Development EMEA, Lenovo Slovakia, jeden zo zahraničných spíkrov konferencie. Maxim vystúpi v bloku „Technológie“, a na konferencii bude rozprávať o „remote“ manažmente. Viac sa dozviete vo videopozvánke.

 

 

Andrej Zaťko, generálny riaditeľ Poštovej banky, bude počas svojej prezentácie hovoriť o náročnosti zmien, ktoré banka za uplynulé dva roky absolvovala. Zmeny sa týkali nielen zmeny loga a produktov, ale aj firemnej kultúry. 

 

Organizačný garant
Odborný garant
Generálni partneri
Reklamní partneri
Partner Workshopu
Partner
Mediálni partneri
Produkčný partner