Konferencia PRAKTICKÉ SKÚSENOSTI V RIADENÍ ĽUDSKÝCH ZDROJOV

EMPLOYEES FIRST!!!

Employer branding: Cveng zamestnávateľa si za peniaze nekúpite

 

17. ročník fóra HR manažérov a špecialistov
23. - 24. marec 2017 | Demänovská dolina, Wellness Hotel Chopok****

 

Na konferencii v marci 2017 sme sa rozhodli pokračovať v téme Employer branding, ktorej sme sa venovali už v roku 2015. Mnohé spoločnosti majú Employer branding spojený s natočením pekného videa prípadne so zverejnením „coolových“ fotografií. My však chceme poukázať na to, že bez ukotvenia hodnôt do firemnej kultúry, bez toho, aby zamestnanci tieto hodnoty zobrali za svoje, je Employer branding iba aktivita sama o sebe a môže viac firme uškodiť ako pomôcť. Že Employer branding nie je iba o prezentovaní spoločnosti sa ako atraktívny zamestnávateľ smerom von, ale hlavne o tom, ako byť atraktívny pre svojich zamestnancov. 
Na konferencii Vám predstavíme konkrétne skúsenosti – projekty, ktoré boli zrealizované na Slovensku, ale aj v Čechách – ich tvorcovia sa s Vami radi podelia o to, aké prínosy im rozbehnutie aktivít Employer branding prinieslo a aj o tom, čo by dnes robili inak. 

 

Čím sú naše chopkové konferencie výnimočné? Je to aj vďaka príjemnej neformálnej atmosfére počas celej akcie, o čom sa môžete presvedčiť po pozretí videa z našej prvej chopkovej klasiky, na ktorej sa zišlo presne 183 ľudí. Veríme, že Vám týchto pár minút bude stačiť a presvedčí Vás, že sa naozaj oplatí prihlásiť a prísť medzi nás. Zažite s nami „neopakovateľné“ dva dni na našej druhej chopkovej konferencii DIGITÁLNE TECHNOLÓGIE PRE VZDELÁVANIE A ROZVOJ, ktorú Vám prinášame s našim odborným partnerom, spoločnosťou e-learnmedia CAFÉ. Viac informácií o konferencii nájdete na web stránke www.hrcomm.sk/vzdelavaci 

 

 

Osobné pozvanie gestorky konferencie Táni Orglerovej, viceprezidentky HRcomm:

 

 

Poohliadnutie sa za minulým ročníkom

 

 

 

 

Exkluzívni partneri
Hlavný partner
Partneri