fb in
+421 2 5564 2471ico_phone
TREND konferencia HR manažment 2019
  • Blok I: AGILITA

 

 

  • Blok II: DÔVERA 

 

 

  • Blok III: KULTÚRA

LUCIA HLINKOVÁ

 

manažérka odboru právnych služieb a členka predstavenstva obchodnej spoločnosti DÔVERA zdravotná poisťovňa, a. s.


Lucia vymenila v roku 2006 pohľad advokátskej koncipientky za neznáme prostredie zdravotníctva. Jej prvým projektom bola práca na zlučovaní zdravotných poisťovní.

V marci 2009 prijala pozíciu manažérky odboru právnych služieb a do dnešného dňa pokračuje vo vedení tímu právnikov Dôvery.

Od januára 2017 je Lucia zároveň aj členkou predstavenstva. Hľadanie prepojenia formálneho právneho pohľadu s víziou spoločnosti a prinášať inovatívne prístupy do slovenského zdravotníctva a klientom väčší komfort v prístupe ku kvalitnej zdravotnej starostlivosti, sa jej javí ako správna výzva.

Osobne Lucii robí najväčšiu radosť to, že aj v tomto dynamickom prostredí sa jej darí rozvíjať pracovný tím a smerovať kolegov k ďalším kariérnym príležitostiam v rámci spoločnosti. Ona takúto príležitosť dostala a je pre ňu priam prirodzenou úlohou vyhľadávať možnosti rastu jej kolegov.


 

  • Blok IV: CEO Insights

TATIANA ONDREJKOVÁ

 

CEO, Pelikan.sk


Tatiana stojí za úspešnou cestovnou kanceláriou Pelikan.sk, ktorá si už 15 rokov drží líderskú pozíciu na Slovensku a úspešne sa etablovala v ďalších šiestich európskych krajinách. Obrat Pelikan.sk sa v roku 2018 priblížil k 90 miliónom EUR a počet zamestnancov k číslu 200. V roku 2006 získala Tatiana prvé miesto v kategórii Začínajúca podnikateľka v súťaži organizovanej Národnou agentúrou pre rozvoj malého a stredného podnikania a v roku 2009 Začínajúci podnikateľ udeľovanou spoločnosťou Ernst & Young. Tatiana stojí aj za e-shopmi so spodnou bielizňou Saxana.sk a obuvou a doplnkami - Topankovo.sk, ktoré úspešne expandovalo do Čiech a Maďarska.